rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

-Alexis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Achilleus Theo Odinson
-Alexis - Page 10 Tumblr_pmx9ejBSZV1qb3mfao1_540
CREDIT : painofchoco & maliblue
REAL NAME : L.
OTHER CHARS I HAVE : Tell me somethin', girl Are you happy in this modern world? Or do you need more? Is there somethin' else you're searchin' for? I'm falling In all the good times I find myself Longin' for change And in the bad times I fear myself...Jennifer ♥
CLAIM : Cole Sprouse
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeŠt. 1 09 2018 - 16:37

[note]Why the fuck not? Adrianas tapo prefektu tai ir apie kitus draugus užmiršai, žinau, kad susimovėm per aną vakarėlį, bet rimtai? Ten nieko realiai neįvyko, o tu tiesiog atsiribojai nuo manęs -Alexis - Page 10 1987372822 [/note]

I'm a sucker for you You say the word and I'll go anywhere blindly I'm a sucker for you, yeah Any road you take, you know that you'll find me I am a sucker for all the subliminal things No one knows about you (About you), about you (About you) And you're making the typical me break my typical rules It's true, I'm a sucker for you, yeah

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Achilleus Theo Odinson
-Alexis - Page 10 Tumblr_pmx9ejBSZV1qb3mfao1_540
CREDIT : painofchoco & maliblue
REAL NAME : L.
OTHER CHARS I HAVE : Tell me somethin', girl Are you happy in this modern world? Or do you need more? Is there somethin' else you're searchin' for? I'm falling In all the good times I find myself Longin' for change And in the bad times I fear myself...Jennifer ♥
CLAIM : Cole Sprouse
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeŠt. 1 09 2018 - 17:11

[note]Ups...Alexis tu taip ir nesupranti, ką reiškia tikri draugai... jiems tu turi rašyt, ne tik tada kai tau blogai. Gi jeigu nesidalinsi savo problemomis, negalėsiu aš tau padėti, juk esi man svarbus žmogus ir px man visos problemos, kurios gali mane ištikti, noriu būti šalia tavęs net kai tau velniškai blogai, juk tam ir yra skirti tikri draugai[/note]

I'm a sucker for you You say the word and I'll go anywhere blindly I'm a sucker for you, yeah Any road you take, you know that you'll find me I am a sucker for all the subliminal things No one knows about you (About you), about you (About you) And you're making the typical me break my typical rules It's true, I'm a sucker for you, yeah

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
-Alexis - Page 10 Tumblr_pr5m8zWNeB1w7yaq6o3_r1_540
CREDIT : out0fmymind & maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePir. 10 09 2018 - 13:36

[note]Sveikute, zinoma, kad gali parasyt! Visados! Oi mergyt daugiau zodziu ir nereikia -Alexis - Page 10 15722106 Ruoskis, keliausim i Londona! <3[/note]

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePir. 10 09 2018 - 14:16

[note]zinau, jog galvoji, kad as grazi jau is lovos pabundu, bet tai meilas :D tad uz pusantros valandos susitinkam prie Hogwartso iejimo <3[/note]

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePir. 10 09 2018 - 14:30

[note]bunu pati graziausia, net vaikinai alpsta nuo grozio -Alexis - Page 10 2624555016 gerai lekiu ruostis -Alexis - Page 10 1087254873 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePir. 10 09 2018 - 14:44

[note]ai o tu nepaveldejai? Na reikes kurio nors tavo berniuko paklaust ir suzinot, kaip tau su tais genais :) gal to grazaus blondino... -Alexis - Page 10 4116097986 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePir. 10 09 2018 - 15:01

[note]iskaudinai mano sirdi... ak taip nevyksta o ka pas Blacka veikei po vakrelio? Beje del Blacko tai noresiu issiaiskint :)))[/note]

Atgal į viršų Go down
Nathaniel Black
CREDIT : SerpentPrincess <3
REAL NAME : -
CLAIM : Neels Visser
LOVE OF YOUR LIFE : Chicken Nuggets
ABOUT CHARACTER : Practitioner of Black Magic and Occlumency, so no one knows for sure what he's like |except Alex|
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeKv. 13 09 2018 - 21:28

[note]zinau, kad mano zinutes lauki, turbut, labiausiai, bet turiu problema.[/note]
[note]kuri dabar ir tavo problema, taigi, sveikinu.[/note]
[note]tavo snukio pasirodymas laukiamas viename vakarelyje. 'ne' atsakymas netinka.[/note]
[note]ne mano valioje tai, taciau jei ten nepasirodai, Lucian perima Adriana is mano ranku.[/note]
[note]so?[/note]

He's never gonna make it. All the poor people he's forsaken. Karma is always gonna chase him for his lies.
Atgal į viršų Go down
Nathaniel Black
ABOUT CHARACTER : Practitioner of Black Magic and Occlumency, so no one knows for sure what he's like |except Alex|
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeKv. 13 09 2018 - 21:39

[note]9pm.[/note]
[note]taves atvaziuos.[/note]

He's never gonna make it. All the poor people he's forsaken. Karma is always gonna chase him for his lies.
Atgal į viršų Go down
Nathaniel Black
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeKv. 13 09 2018 - 21:51

[note]negali veluoti. ne grasinimas. 'draugiskas ispejimas'.[/note]
[note]Wilmingtonas.[/note]

Atgal į viršų Go down
Adrian Black
-Alexis - Page 10 Tumblr-o8vjrvt-FOH1qeimjao5-250
CREDIT : Parašo kodas - modifikuotas Maliblue
REAL NAME : A.
OTHER CHARS I HAVE : Niall
CLAIM : Diego Barrueco
ABOUT CHARACTER : BLACK

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeŠt. 15 09 2018 - 14:30

[note]Labas. Žinau, kad eilinį kartą susimoviau.[/note]
[note]Bet į tai, ką susitarėme tą naktį nežiūriu pro pirštus.[/note]
[note]Gal galime susitikti? Tu savo kambary?[/note]

So whatever you say, it's all fine by me who the fuck anyway wants a Christmas tree. Cause the snow keeps on fallin' even though we were bad. It'll cover the filth, we should both just be glad. 
And spend this Christmas together.

Atgal į viršų Go down
Adrian Black

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeŠt. 15 09 2018 - 14:42

[note]Ok, aišku.[/note]

So whatever you say, it's all fine by me who the fuck anyway wants a Christmas tree. Cause the snow keeps on fallin' even though we were bad. It'll cover the filth, we should both just be glad. 

Atgal į viršų Go down
Adrian Black

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimeSk. 23 09 2018 - 11:30

[note]I'm always up for that. ;)[/note] 
[note]Gal ir užimtas... but I can take her with me, I guess.[/note]

Atgal į viršų Go down
exThomas Emory Sewall
CREDIT : maliblue.
REAL NAME : sim.
CLAIM : maxence danet - fauvel.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePen. 28 09 2018 - 22:07

[note]hey[/note]
[note]nespėjau įteikt dovanos per gimtadienį[/note]
[note]laisva?[/note]
Atgal į viršų Go down
exThomas Emory Sewall
CREDIT : maliblue.
REAL NAME : sim.
CLAIM : maxence danet - fauvel.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitimePen. 28 09 2018 - 22:29

[note]šiaip nepavadinčiau to dovana... pamatysi[/note]
[note]Location:[/note]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Alexis   -Alexis - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

-Alexis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1012Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next