rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

-Kobe

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Eleonorah Panagopoulos
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Št. 04 07, 2018 11:57 am

[note]Ką turi omeny? Kaip suprasti??? [/note]
[note]KAS NUTIKO?????[/note]

love her, but leave her wild.
You do not have to unburden your soul for everyone; it will be enough if you do that for those you love.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Eleonorah Panagopoulos
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Št. 04 07, 2018 12:11 pm

[note]Kur ji????[/note]

love her, but leave her wild.
You do not have to unburden your soul for everyone; it will be enough if you do that for those you love.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Amžius : 16
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 11, 2018 6:07 pm

[note]Tu sugebėjai prapist mūsų dukra ir dar drįsti man sakyti, jog aš tau kažko nepasakiau? KUR PO VELNIŲ TU BUVAI, KAI JI DINGO?[/note]

all natural not a piece of her is plastic
THEY SAY SHE'S TOO HOT THEY SAY SHE'S TOO COLD. WHERE SHE CAME FROM NOBODY REALLY KNOWS... THEY SAY SHE LOOKS YOUNG BUT SAY SHE ACTS OLD FROM EVERYTHING I'VE HEARD SHE GETS OUT OF CONTROL
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 11, 2018 6:14 pm

[note]Daugiau nėra ką kaltinti. Koks protingas Tėvas išeitų iš ligoninės nesusitvarkęs visų vaiko dokumentų???[/note]
[note]Right. Kalakutas irgi galvojo, kol į puodą jo niekas neįmetė [/note]
[note]Ak, atleisk. Verčiau turėčiau sėdėti namuose ir juose pūti, taip visiškai atsiribojant nuo visuomenės? Tu net neįsivaizduoji ką reiškia naktimis išeiti į lauką, jog įkvėpti gryno oro ir neturėti jokios galimybės jos net ieškoti. Jeigu ne Reuben, dar dabar sėdėčiau užsidarius namuose ir depresuočiau, jog ne vien praradau ją, bet ir praradau save. [/note]

THEY SAY SHE'S TOO HOT THEY SAY SHE'S TOO COLD. WHERE SHE CAME FROM NOBODY REALLY KNOWS... THEY SAY SHE LOOKS YOUNG BUT SAY SHE ACTS OLD FROM EVERYTHING I'VE HEARD SHE GETS OUT OF CONTROL
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 11, 2018 6:27 pm

[note]Na atleisk už sirenas ir už tai, jog Reuben mane išsirempė iš ligoninės, kol nenužudžiau dar vieno nekalto vyro [/note]
[note]Tau visada reikia iškraipyti mano žodžius.[/note]
[note]Tai sau tu tuos amuletus ir daryk, man iš gailesčio tokių šūdų nereikia. Tu net nepastebėjai, jog aš išgyvenau. Neatėjai atsisveikint. Nepadarei nieko, o aš tavim pasitikėjau... [/note]

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 11, 2018 6:39 pm

[note]Vargu ar be gailesčio apskritai iš tavo pusės kas nors buvo tikra.[/note]
[note]Nes visada lengviausia kaltint kitus, tik ne save. Reuben nėra atsakingas už mane ar už MŪSŲ dukra, tad jei kas ją ir išleido iš SAVO akiračio, tai TU.[/note]
[note]O žiūriu tavo nuomonė vis dar apie mane labai graži   Jeigu sužinosiu, kad ją radai ir man to nepasakei... padarysiu tai, ką jau senai turėjau padaryt, vos tik supratau, kad esi sušiktas vampyras. Aš verčiau savo paskutinį atodūsį atiduosiu, nei leisiu tau ją suradus vėl prašikt pirmai progai pasitaikius. Kas per žmogus gali net pagalvot apie vaiko slėpimą nuo Mamos? Aš puikiai suprantu, jog tavo šeima buvo fucked up. Manoji buvo ne ką gražesnė, tačiau tai, ką dabar pasakei - žema. Net negaliu patikėti, jog taip aklai tikėjau tavo kiekvienu žodžiu ir faktu, jog man linki gero. Jog nori gražios ateities jai... [/note]
[note]  U know what? Welcome to a 21st century custody battle, moms win them now btw    [/note]

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 11, 2018 7:04 pm

[note]Tu sakai, tu žinai. Jeigu tau nuo to tik lengviau, tai kaltink mane už viską, kas atsitiko ligoninėje. Svarbu galėtum ramiai susigyvent su savąją sąžine. [/note]

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Kv. 04 12, 2018 12:45 am

[note]Right.[/note]
[note]Kad ir ką bedaryčiau, tai nekeičia fakto, jog AŠ esu JOS Mama.[/note]
[note]...[/note]

Atgal į viršų Go down
Amžius : 21/600
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 18, 2018 5:44 pm

[note]yeah [/note]

ALL THE GOOD GIRLS YOU TAKE OUT FOR DINNER, BUT ALL THE BAD GIRLS YOU TAKE OUT FOR LIQUOR. ALL THE GOOD GIRLS THEY DON'T PULL THE TRIGGER, BUT ALL THAT BAD GIRLS THEY PULL IT MUCH QUICKER
Oh the good girls they go to heaven, but the bad girls they get backstage
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 18, 2018 6:31 pm

[note]just tell me what u need. i'm quite busy for the next few days [/note]

ALL THE GOOD GIRLS YOU TAKE OUT FOR DINNER, BUT ALL THE BAD GIRLS YOU TAKE OUT FOR LIQUOR. ALL THE GOOD GIRLS THEY DON'T PULL THE TRIGGER, BUT ALL THAT BAD GIRLS THEY PULL IT MUCH QUICKER
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 18, 2018 6:40 pm

[note]Konkuruot nori? Centro skersgatvis, užeiga ir priėjęs prie barmeno pasakyk, kad pas Rodrigesą tu. he'll deal with you [/note]

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   Tr. 04 18, 2018 6:43 pm

[note] [/note]

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Kobe   

Atgal į viršų Go down

-Kobe
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4