rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svečių kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Luke Johnson
Something inside is hurting you - that's why you need cigarettes or whiskey
City : Čikaga
Amžius : 24
DC
RašytiTemos pavadinimas: Svečių kambarys    Št. 12 16, 2017 8:05 pm

• The sound of a heart breaking wasn’t a booming blast or even a tense snapping like glass cracking from a corner. It was a soft and pained whine dripping from the lips of its owner like a final sigh escaping a dying body. •
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Amžius : 16
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Tr. 03 14, 2018 10:03 pm

Vos privažiavus namus, nejauki įtampa pagaliau atslūgo... iki akimirkos kol garbanius pasišalino į dušą, o vilkiukei reikėjo neramiai stoviniuoti namuose kartu su dviem nepažįstamaisiais. Tad vos tik sugrįžus Reuben ir pagaliau gavus kelionės tikslo kordinates, kartu su juo patraukė tiesiu taikymu į svečių kambarį. Reikėjo pripažinti, kad pagal Luko namus negalėjai pasakyti, kad Johnsonai gyveno jau labai skurdžiai. Pasiekusi erdvų kambarį, lėtai pravėrė duris ir įžengė vidun, tuo pačiu žvilgsniu pasitikdama Artiom ir leisdama jam užeiti po savęs. Nenorėdama, kad kažkas klausytųsi jų pokalbio, Alexis užvėrė svečių kambario duris ir nugara į jas atsirėmusi, žvilgsniu vėlei sugavo Reuben. Ant liežuvio galo dabar tupėjo milijonas skirtingų minčių, tačiau nuspręsti nuo kurios derėtų pradėti buvo išties sunku. Po kelių sekundžių nejaukios tylos, atšlijo nuo medinių durų ir drįso žengti kelis žingsnius arčiau jo.
- Kaip jautiesi? - mandagiai pasiteiravusi, žvilgsniu permetė atviras kūno vietas, ant kurių jau buvo praktiškai užgiję visi sužalojimai. Derėjo pripažinti, kad dabar Reuben atrodė kur kas geriau, nei prieš gerą valandą miško glūdumoje. Nerimastingai patrypčiojusi vietoje, tarpusavyje dar sukabino rankų pirštelius ir kaltai šyptelėjusi, laukė garbaniaus atsako.

all natural not a piece of her is plastic
THEY SAY SHE'S TOO HOT THEY SAY SHE'S TOO COLD. WHERE SHE CAME FROM NOBODY REALLY KNOWS... THEY SAY SHE LOOKS YOUNG BUT SAY SHE ACTS OLD FROM EVERYTHING I'VE HEARD SHE GETS OUT OF CONTROL
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Tr. 03 14, 2018 10:19 pm

Vos įėjęs vidun į kambarį, garbanius kaip mat patraukė link lovos ant kurios staiga prisėdo. Realiai net nežinojo kur žvilgsnį laikyti nukreipta; į grindis, ar į Alexis. Net nebuvo tikras, ar pasielgė apgalvotai pasipriešindamas Luko minčiai, kad vilkiukei reikėtu keliauti namo. Juk po pastarojo judviejų susitikimo, buvo akivaizdu, jog kažkokių vilčių garbaniui nederėtu dėti į šią merginą. Tad irgi kuris laikas tylėjo, nejaukiai ranka perbraukdamas per vis dar drėgnas garbanas. Išgirdęs klausimą, tik nurijo seiles ir atsiduso. Ir kaip jis jautėsi? Na, akivaizdu, kad ne kaip sveikas ridikas.. Nesijautė ypatingai stipriu, o ir aplamai vis dar jautė dilgčiojanti kūną.. Artiom buvo sutrikęs, gal kiek išsigandęs ir pasimetęs. Vis negalėjo sudėlioti galvoje kirbančių minčių,- Geriau..?,- tarstelėjo, kuomet dar porą akimirkų patylėjęs, sunkiai atsiduso ir vėl prabilo:
- Kodėl?,- tai tebuvo vienas klausimas, šį vakarą skirtas Weylyn. Jis tikrai nuoširdžiai nesuprato, kodėl tą kart ji kalbėjo visiškai priešingai, nei barstė žodžius šiandien, kuomet Johnson gyvybė kabėjo ant plauko..

From your very first smile
I knew that I’d walk a mile See, it’s for real when you know; You never wanna let go. These are the reasons I want you to know; You make this place feel like home
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Tr. 03 14, 2018 10:54 pm

Išgirdusi berniuko atsaką, šiaip ne taip prisivertė šyptelėti ir vengdama tiesioginio žvilgsnio, tiesiog apsidairė aplinkui, lyg ieškotų vietos, kuri padėtų jai pasislėpti. Tačiau to neprireikė. Vos išgirdusi Johnson klausimą, nežymiai suraukė kaktą ir kietai sučiaupė lūpas. Kodėl? Jei atvirai, tai net neįsivaizdavo ką tokiu klausimu iš jos tikėjosi išpešti Reuben. Dabartinei situacijai šis klausimas tiko begalei scenarijų, o pati nesugebėjo atsirinkti kuris buvo būtent tas vienintelis. Priėjusi arčiau Artiom, prisėdo šalimais ant lovos ir pasisuko profiliu link jo.
- Jeigu nori kažkokio atsakymo... turėsi būti bent šiek tiek tikslesnis, nes net nenutuokiu apie ką dabar kalbi, - skaudžiai prikandusi apatinę lūpą, žvilgsniu lakstė skersai Johnson veido, lyg ieškotų išankstinių atsakymų. Labai tikėjosi, jog berniukas akimirksniu negrįš prie nėštumo ir vienos nakties nuotykio. Užteko jau anąkart jo pamokslų, dabar vilkiukė tiesiog tikėjosi ramiai pasikalbėti ir galutinai išsiaiškinti visus nesklandumus. O jeigu to nepavyktų padaryti, bent norėjo sužinoti kodėl jis taip stipriai pasikeitė per tokį trumpą laiko tarpą. Vargu ar sugebėtų sau atleisti, jeigu jos žodžiai būtent ir pastūmėjo jį link tokio gyvenimo būdo.

THEY SAY SHE'S TOO HOT THEY SAY SHE'S TOO COLD. WHERE SHE CAME FROM NOBODY REALLY KNOWS... THEY SAY SHE LOOKS YOUNG BUT SAY SHE ACTS OLD FROM EVERYTHING I'VE HEARD SHE GETS OUT OF CONTROL
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 1:06 pm

Po pastarojo judviejų susitikimo, garbanius tikrai nemanė, jog dar kada susitiks su tamsiaplauke. Rodės, kad tuomet ji išsakė pakankamai daug, kas įkrėtė Reuben proto daugiau nebesivaikyti jos pavėjuje. Ir štai, beveik mėnesi jam sekėsi gyventi pakankamai gerai, atrandant pomėgius kurie atitraukdavo Artiom nuo minčių. Išgirdęs prašymo patikslinti klausimą, vaikinas atlošė galvą ir sunkiai atsiduso. Pats realiai nežinojo kaip pakankamai gerai suformuluoti klausimą.
- Apie žodžius kuriuos man sakei.. Kodėl tą kart leidai man suprasti, jog esu visiškai nereikalingas savo gyvenime, o šiandien.. Huh.. Realiai net jau nebežinau ar tai ką girdėjau nebuvo haliucinacijos,- rankomis kaip mat užsidengė veidą, taip jį patrindamas it mėgindamas atsigauti.

I knew that I’d walk a mile See, it’s for real when you know; You never wanna let go. These are the reasons I want you to know; You make this place feel like home
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 3:04 pm

Berniukui šiek tiek patikslinus klausimą, Alex kelioms sekundėms susimąstė, taip leisdama tylai vėlei įsigerti į ir taip niūrią atmosferą. Iš tiesų, ji tiksliai nežinojo kodėl tąkart pasielgė būtent taip. Tikriausiai, tuo metu tiesiog turėjo daugiau klausimų sau ir tolimesniam gyvenimo planui, nei elementarių atsakymų. Vilkiukė buvo paskendusi nežinioje, kuri sugebėjo pranykti tik Reuben dingus iš josios gyvenimo. Liežuvio galu apvedusi lūpas, tvirtai sukabino tarpusavyje savo pirštus ir žvilgsnį stengėsi išlaikyti ties savo dilbiu.
- Kartais lengviau gyventi kuomet žinai, kad kitas žmogus daugiau gyvenime nesirodys tavo akyse... tad man buvo lengviau pasakyti kažką, kas tave supykdytų... nei pripažinti tiesą, - atviraudama su berniuku, kelis kartus giliau įkvėpė ir iškvėpė, taip mėgindama į šoną patraukti visą nerimą. - Juk ir pats supranti, kad daugiau viskas niekada nebus taip, kaip buvo anksčiau? Nemanau, jog buvau ar išvis kada nors būsiu pasiruošusi prie kažko prisirišti, kuomet visą gyvenimą tenorėjau bėgti. Bėgti ten, kur manęs niekas nerastų. Negaliu būti santykiuose, kuriuose man kažkas nurodinėja... aš tiesiog negaliu. Aš tikrai tikrai tave myliu, Reuben, - žvilgsnis pakilo link berniuko veido, - bet negaliu leisti būti plėšoma perpus jausmų, kurių negaliu paneigti. Negaliu vienu metu bendrauti tiek su tavimi, tiek su juo... negaliu pakeisti to, kaip jis mane veikia. Nemanau, kad suprasi ir tikrai to nesitikiu, tiesiog... tiesiog aš nebežinau kur dėtis, - išdėsčiusi visą savo pusės istoriją, tik vangiai gūžtelėjo pečiais. If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second one.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 3:39 pm

Klausydamas merginos žodžių, jau net pats dorai nebesuprato kas dėjosi. Visi sakiniai atrodė tokie painūs, jog ėmė gelti ir pačią galvą; atrodo, norėtum pasakyti vieną, tačiau po akimirkos sakinio prasmę imi suprasti kitaip ir tiesiog lieki durnelio vietoje. Lygiai taip pat dabar jautėsi ir Reuben. Jis tikrai nuoširdžiai troško, jog viskas būtu kitaip nei, kad yra dabar, tačiau ar jis galėjo ką pakeisti? Ne. Laiko juk neatsuksi atgal.
- Tai ko Tu tuomet nori iš manęs..? Aš baigiu visiškai išprotėti, nes nebesuvokiu kas desasi Tavo galvoje. Tu pati prieštarauji saviems įsitikinimams. Sakai, jog be manęs Tau geriau, bet tuo pačiu ir prašai nepalikti Tavęs..,- staiga pašoko nuo lovos, taip atsistodamas priešais Weylyn. Jis tikrai nuoširdžiai nesuprato jos. Nes iš vienos pusės atrodė taip, jog Artiom būtu it pakaitinis žaisliukas iki kol Kobe ir vėl užsimanys pasirodyti jos gyvenime. Iki kol vėl sugalvos jai padėti griauti gyvenima, kol tuo tarpu Alexis tik naiviai šypsosis ir kris stačia galva pastarajam į glėbi,- Aš Tau niekada nenurodinėjau, nelaikiau uždarytos narvelyje.. Prašiau, jog nebendrautum su Kobe, nes bijojau Tave prarasti. Niekada nebuvau ir nebūsiu toks koks Kobe. Atletiškas, stiprus, savimi pasitikintis, populiarus, drąsus, bebaimis.. Esu tik pilka mąsė, niekada į save neatkreipianti daug dėmesio. Tad kuomet atsiradai mano gyvenime, man buvo velniškai sunku patikėti kaip tokia graži, protinga ir šmaikšti mergaitė kaip Tu - į mane atkreipė dėmesi. Todėl aš bandžiau Tave saugoti, bet akivaizdu, jog man nepavyko. Juk esu tik nevykėlis, tad atleisk už tai, jog beviltiškai stengiausi Tave susigrąžinti,- gužtelęjęs pečiais, tik papurtė galvą ir priėjo prie lango. Norėjosi tikėti, kad viskas dar ištaisoma, bet turėtum būti visiškai aklas, kad tai nuognoruoti. Žinote pasakymą “Myliu Tave taip, kad net skauda.”? Būtent tokią meilę garbanius šią akimirką ir jautė. Jis taip mylėjo, jog diegė visa krūtine..

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 9:47 pm

Tai ko Tu tuomet nori iš manęs..? Jei atvirai, tai vargu ar Alexis apskritai turėjo teisę kažko norėti iš garbaniaus. Įskaudino jį daugiau kartų, nei galėjo sau atleisti. Kaip ir Johnson, taip ir pati Weylyn nelabai nutuokė to, kas šią akimirką dėjosi jos galvoje. Minčių buvo begalė, jos negailestingai maišėsi tarpusavyje, taip įskiepindamos pačius blogiausius scenarijus į vilkiukės galvą. Šiam greitai pakilus, žvilgsniu tiesiog surado berniuką ir atidžiai jį stebėjo. Kiekvieną rankų mostą, ant veido atsirandančias raukšles ir visas kitas smulkmenas, kurios galėjo nors truputį padėti Evelinai šioje situacijoje. Vos pasigirdus sekančiam monologui iš Reuben lūpų, širdis kaip mat ėmė sparčiau tuksenti, kuomet mergaitės žvilgsnis greitai buvo apgaubtas didžiulio kaltės jausmo. Išties buvo skaudu girdėti kažką tokio, tačiau po visko ji tiesiog galėjo klausytis. Klausytis ir nervingai kandžioti apatinę lūpą, taip bijant vis naujo sakinio, sklindančio iš Artiom pusės.
- Tu nesi nevykėlis, net nemėgink nupiešt būtent tokio savo portreto. Esi bene vienas nuostabiausių žmonių, kuriuos man buvo tekę pažinoti. Privertei mane žengti didžiulį žingsnį į priekį, pasidžiaugti pasauliu ir leidai suvokti kas iš tiesų yra toji meilė, apie kurią visi taip gražiai atsiliepia... - atsakydama į Reuben iškeltas tezes, pati pakilo ant abiejų kojų ir atsargiai nužengė prie pat garbaniaus. Švelniai rankomis suėmė jo pečius ir atsuko į save, taip kiek pasilenkdama, jog sugaudytų tą iš proto varantį žvilgsnį, kuris dabar svaigino ne ką mažiau, nei kada nors anksčiau. - Ne tu turi atsiprašyti, o aš. Juk aš viską sugadinau ir net neįsivaizduoju ar apskritai įmanoma tai ištaisyti... Nors ir kalbėjau negražiai tąkart darbe, tačiau tikrai esi man reikalingas... bet šį sprendimą turiu priimti ne aš. Privalai apgalvoti visus už ir prieš, vien tam, kad priimtumei teisingą sprendimą, - išdėsčiusi paskutines mintis, net nepajuto, kaip atsitiesė ir sulaikė kvėpavimą, tuo pačiu neramiu žvilgsniu lakstydama per Artiom veidą.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 10:46 pm

Reuben jautėsi toks pasimetęs.. Jau kuris laikas nesugebėjo susitvarkyti su savo gyvenimu, vietoj to - tiesiog pamažu atstumdavo sau brangiausius asmenis. Jau kuris laikas nebekalbėjo su draugais, trindavosi mokyklos koridoriais vienas, nebelankė mėgstamų užsiėmimų.. Svarbiausia buvo tai, jog visiškai nustojo kalbėtis su William, pastarąjį tiesiog ignoruodamas. Nebesidalino paslaptimis su seserimi, manydamas, jog taip neužkraus jos savomis problemomis. Tiesiog viskas taip greitai keitėsi, jog vargu ar pats garbanius spėjo pagal paties savo ritma. Tad ir dabar besiklausydamas Weylyn, mintimis lakštė bala žino kur.. Aišku, girdėjo visus žodžius, tačiau vargu ar labai troško įsigilinti į jų reikšmę,- Bet ar tikrai, Alexis? Nes jeigu parodžiau kas yra tas nuostabus jausmas meilė, tai kodėl Tu jos atsisakai. Kodėl vietoj jos, pasirenki jį..? Aš tiesiog jau nebežinau ką galvoti.. Aš myliu Tave, bet velniškai bijau nesulaukti to atgal..,- sunkiai atsiduso, kuomet vilkiukė priėjo artyn, atsistodama taip arti, jog net širdis nežymiai pradėjo sparčiau plakti.. Išklausęs visko, kurį laiką tiesiog stovėjo, nesugebėdamas atitraukti nuo pastarosios žvilgsnio. Visuje maišėsi tarpusavyje jausmai; pyktis, liūdesys, agonija, meilė, baimė, stresas.. Visko tiek daug.. Tiek daug, kad net sunku aprėpti. Norėjosi kažką atsakyti. Priimti sprendimą.. Kažką daryti, tačiau rodėsi, jog viskas veltui..
Atodūsis. Toks gylus, kaip vandenyno dugnas. Ir... Jis nieko nesugalvojo, tiesiog pasilenkė ir savas lūpas prispaudė prie josios..

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 10:58 pm

Suprasti kas šią akimirką dėjosi garbaniaus galvoje - buvo tiesiog neįmanoma. Iš šono atrodė, jog jis turėjo tiek daug visko pasakyti... tačiau tiesa taip ir nepasiekė paviršiaus. Atrodė, jog jis stipriai save engia ir apsitveria nematomomis sienomis, pro kurias negalėtų prasibrauti niekas. Tačiau Weylyn nebuvo tik eilinė persona garbaniaus gyvenime, tad nieko keisto, jog šventai tikėjo, jog šiandien sužinos viską, kas slėgė berniuko pečius. Pagaliau turės progą atsigriebti už visą prarastą laiką, net jeigu pokalbis ir nebūtų toks malonus, kokį ši dabar įsivaizdavo. Sulaukusi dar vieno gluminančio klausimo, akimirksniu tik papurtė garbanas į šonus, taip mėgindama paprieštarauti tolimesniems vaiko žodžiams. - Nes susimoviau labiau, nei kuris nors kitas asmuo šiame pasaulyje. Aš nesakiau, kad renkuosi jį... ar apskritai, kad renkuosi tave... aš žinau tik tiek, kad tikrai tave myliu ir nebijau sau to pripažinti, tačiau nieku gyvu sau nesugebėsiu atleisti už viską, per ką turėjai praeiti per mane... - atsargiai atskleidusi dar vieną didžiulės puzlės detalę, vos sekundei nudelbė žvilgsnį į Artiom maikę, kuomet pajuto svetimas lūpas ant savųjų. Nors ar tikrai jos buvo tokios svetimos, kokiomis jas drįso sau pavadinti mintyse? Dievaži, dabar tikrai atrodė, jog širdis atvirai plėšosi į dvi, nevisai lygias dalis. Vien bučinio dėka buvo aišku, jog didesnė dalis vilkiukės širdies priklausė būtent garbaniui, tad nieko keisto, jog po pirmų kelių awkward sekundžių, ši lėtai užmerkė akis ir nuoširdžiai atsakė į bučinį, taip leisdama sau akimirksniu paskęsti prisiminimų virtinėje.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Kv. 03 15, 2018 11:54 pm

Ar jis elgėsi apgalvotai? Vargu.. Bet ar jis elgėsi teisingai..? Į šitą klausimą, garbanius nerado atsakymo. O galbūt jo tiesiog ir nenorėjo atrasti, nes nuo to pasidarytu tik dar paniau.. O ir patys žodžiai, vargiai šiandien gelbėjo situaciją. Galbūt šnekėtis reikėjo ne šiandien, o rytoj, ar kokia kitą dieną, kuomet visas adrenalinas bus išgaravęs iš jaunuolių kūnų. Kuomet pats Artiom bus atgavęs visas jėgas ir nereikės kas dešimt minučių galvoti, jog jaučiasi per daug silpnas stovėti, kalbėti ar aplamai galvoti.
Bučinys.. Viskas apie ką dabar sukosi Reuben galvoje. Atrodė tarsi viskas aplinkui pranyko, kartu nusitempiant ir visas problemas.. Gaila, jog toks jausmas nesitęs amžinai, mat vos judviejų lūpos atitols - Johnson vėl pajaus sunkią naštą ant savo pečių. Tačiau dabar. Būtent šią akimirką, karaliavo bučinys, apie kurį garbanius sapnuodavo naktimis. Atsargiai priglaudęs plaštaką prie vilkiukės skruosto, o kita ranka prisitraukdamas ją kiek arčiau savęs, vėlei labiau įprasmino bučinį.
Padaręs nedideli atstumą tarp judviejų veidų, garbanius vis dar neatitraukė savo rankos nuo tamsiaplaukės skruosto,- Aš neįsivaizduoju.. Nežinau ką daryti ar kaip elgtis, tačiau.. Ačiū.. Jog atėjai, išgelbėjai mane..,- tylūs žodžiai, skirti vien tik šiai merginai ir niekam kitam.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Pen. 03 16, 2018 12:22 am

Galbūt būtų buvę protingiausia kategoriškai atsisakyti šio bučinio ir atsitraukti, tačiau kojos net nejudėjo iš vietos, o kūnas taip ir norėjo likti prigludęs arčiau garbaniaus. Užplūdę prisiminimai nukėlė į akimirką, kuomet viskas buvo gerai ir Alexis nebuvo nusižengusi santykių normoms. Kuomet nuoširdžiai džiaugėsi kiekviena nauja smulkmena ir tuo, kaip Reuben į jos kūną sugebėjo įpūsti ne vien savotiško geismo, tačiau ir ramybės, kurios dabar ypač reikėjo Evelinai. Visa prieš tai slėgusi įtampa bučinio metu atslūgo, kūnas tarytum pats atsipalaidavo, ką pasekoje padarė ir vilkiukės mintys. Šią akimirką ji jautėsi visiškai atsidavusi Artiom lūpoms, net neketindama atsitraukti. Vos berniuko delnas atsidūrė ant josios skruosto, per kūną perėjo šiurpuliukai, kurie tik dar labiau išbudino jausmus, kuriuos ši taip stengėsi ilgus mėnesius užgožti. Vos jam atitraukus savas lūpas, sugebėjo tik lėtai pramerkti akis ir pasimetusiu žvilgsniu perbėgti skersai garbaniaus veidu.
- Tau nereikia už tai dėkoti... džiaugiuosi, jog viskas baigėsi Tau gerai, - sunku buvo nulaikyti genialų liežuvį, kuomet taip norėjosi pasakyti tai, ką ši nuoširdžiai galvojo. Akivaizdu, kad dabar nebuvo laikas ar vieta minėti incidento miške ir tai, jog viena išgelbėta gyvybė galėjo kainuoti kitą. Patrynusi lūpas viena į kitą, sugebėjo nežymiai kilstelėti lūpų kampučius viršun, kuomet žvilgsnį stengėsi išlaikyti ties Reuben akių lygiu.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Pen. 03 16, 2018 12:51 am

Kuomet šią akimirką stovėjo šalia merginos, jautėsi it dalelė jo - būtu grįžusi. Toks labai keistai, malonus jausmas, tačiau jam dar kažko trūko.. Užtikrinamumo.. Kažko tokio stipraus, jog garbaniui daugiau apie tai nereikėtu galvoti. Iš kitos pusės, ar paskutiniu metu jis daug galvojo? Vargu, jeigu prisimintumėm fakta, kaip prašė brolio, jog sutiktu kartu su juo meluoti. Aišku, tai darė iš geros valios, manė, jog taip apsaugos Claudia nuo papildomų rūpesčio, bei perdėto nerimo. Juk raudonplaukė išties buvo jautri asmenybė, nepaisant kaip stengdavosi išlikti stipri. Galvojat Reuben to nepastebėjo..? Tad pats vaikinas dėl to, kiek ji daug gero padarė dėl jo, stengėsi bent kažkiek padėti..
išklausęs Evelinos žodžius tik linktelėjo galvą ir kiek atsitraukęs atsirėmė į gretimai buvusia sieną. Jau ganėtinai vėlu, tad reikėjo laikytis savo plano ir parašyti seseriai. Išsiuntęs porą žinučių ir ant galo greitai padaryta judviejų su Alexis nuotrauka, netrukus užrakino žinutę ir sučiaupęs lūpas pasisuko į vilkiuke.
- Žinau, jog sakei, kad pasiliksi čia iki tol kol pasijausiu geriau, bet ar.. labai būtu savanaudiška, jei paprašyčiau, kad liktum nakčiai..?,- atsargiai paklausęs, netrukus vėl įsmeigė akis į telefoną. Velniava, viskas nesiklostė taip sklandžiai kaip Reuben planavo.. Nesinorėjo pyktis su Claudia, tačiau toks namo pasirodyti tikrai negalėjo.. Dievaži, ryt veikiausiai garbaniui nulėks galva nuo pečių.. Bet juk viskas tik dėl sesers gerovės, tiesa..?

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Pen. 03 16, 2018 12:59 am

Pagaliau galėjo sau drąsiai nors akimirkai tvirtai pareikšti, jog vėl jautėsi savimi. Tapačia mergaite, kuri tausojo gėrį savo širdyje ir nedalino tam, kam papuolė. Vaikinui atsitraukus, nežymiai pasiraižė ir pati delniuku apgaubė palangės kraštą, tuo pačiu po savimi sukryžiuodama kojas, jog būtų patogiau išstovėti vienoje pozicijoje. Gyvendama kartu su Ophelia, kažkaip labai pamilo sofą ir jos teikiamus privalumus. T.y. gulėti visą dieną ant sofos ir pernelyg nesivarginti, jog neišvargtų nei ji pati, nei josios kūnas. Akies krašteliu stebėdama, kaip Artiom parašo seseriai, visiškai nesipriešino papozuoti, nors stengėsi, kad tai atrodytų kuo realiau. Vos išgirdusi Reuben žodžius, nesusilaikė neprunkštelėjusi ir klausiamai nekilstelėjusi antakių viršun. - Juk žinai, kad tavo pasiūlymas skamba... na sakykim... labai dviprasmiškai? - laisvos rankos plaštaką priglaudusi prie plaukų, nekaltai pasikasė pakaušį ir draugiškai šyptelėjo. Gal ir nevykęs juokelis, bet vilkiukė vis dar stengėsi kartu su savimi išlaikyti dalelę humoro, padedančio išgyventi bene didžiąją dalį sunkumų. Weylyn puikiai matė besikeičiančia Reuben mimiką, tad nieko keisto, jog šypsena greitai ir nuo pačios veido pradingo.
- Ar viskas gerai?

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    Pen. 03 16, 2018 1:13 am

Akimirką tiesiog ramiai sau stovėjo, vartydamas telefoną tarp rankų, bei laukdamas tolimesnių sesers žinučių, kol neišgirdo visai netikėtų Weylyn žodžių. Kaip mat įgavo antrą kvėpavimą, o akys kiek labiau išsiplėtė, tuo pačiu ir visą kūną prabudinant. Nejaugi iš ties, viskas taip na.. nešvankiai nuskambėjo..? Ir vis tik, jo toks staigus pasikeitimas, akimirksniu išdavė, jog tikrai, toli gražu neprilygs Kobe, kuris tiesiog veikiausiai dabar pakilnotu antakius ir atsakytu “žinau, bet tikiuosi supratai kokia linkme aš”. Na, bent jau Reuben taip manė..
- A.. Tikrai? Amm.. Atsiprašau..?,- sukluses, tik nerangiai pasikąsė pakauši,- Nenorėjau, jog taip nuskambėtu.. Tiesiog.. Na, ramiai pagulėti, pasikalbėti.. am.. Aš lengviau užmigčiau, jei būtum šalia.. UGH. Ar labai stipriai susimoviau?- paklausęs tik vyptelėjo, stipriai užmerkdamas akis. Bet tik iki tos akimirkos, kol telefonas vėlei nesuvibravo išduodamas apie gauta žinute. Ją perskaites, tik sučiaupė lūpas ir sunkiai ataiduso. Parašė dar porą žinučių, kuomet suprato, jog sesuo dabar tikrai liko ant jo supykusi.. Išgirdęs klausimą tik linktelėjo galva.
- Akivaizdu, jog ji pyksta ir, kad mano savivaliavimas Klaudijai ne ypač priimtinas,- gūžtelėjo pečiais, kuomet pametė telefoną ant staliuko ir atsisuko į Evelina. Akimirkai pajautė kaip pritemo akyse, todėl nieko nesakydamas nužingsniavo link lovos ir ant jos išsitiesė,- nujaučiau, kad šiandien netinkama diena bėgiojimui, tačiau tai mane tik dar labiau patraukė..,- net pats dorai nesuvokė, kodėl tas pavojus šį vakarą taip Artiom traukė į savo nąsrus.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys    

Atgal į viršų Go down

Svečių kambarys
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next