rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Šokių aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Mathew Thomas Kendrick
Šokių aikštelė - Page 2 Tumblr_ntzcrkeE9X1see5y1o1_250
CREDIT : yourwonderman
REAL NAME : Justė
CLAIM : Ian Somerhalder
LOVE OF YOUR LIFE : Bonkė stpdv
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 31, 2019 11:10 pm

- Iš tikrųjų, kažin ar tau pavyktų taip gerai tvarkytis su mano gyvenimu, jeigu žinotum realią situaciją, - kiek tyliau prabilo vyras, lyg užduodantis kokią nors paslaptį. Nenustebtų, jeigu skambant tokiai garsiai muzikai mergina net neišgirstų visų Mathew žodžių. Realiai šiais žodžiais jis nenorėjo pasakyti nieko konkretaus, tiesiog sugalvojo išsakyti savo mintis, bet netrukus vėl nusišypsojo. Būdamas su Auriele vieną vakarą vyras sugebėjo nusišypsoti daugiau kartų nei per visą mėnesį būnant vienam. Toji tamsiaplaukė darė akivaizdžią įtaką šiam vyrui, pati galbūt to net nepastebėdama, tačiau faktas, kad prie jos Thomas elgėsi visiškai kitaip nei kasdienybėje. - Matau, kad nori pavaidinti detektyve, todėėėėl leisiu tau užimti tokį svarbų vaidmenį! - pergalingu balsu riktelėjo Mathew ir ta proga užsivertė likusį stiklą viskio. Nevalingai pamosavo rankomis laikydamas tuščią stiklinę, tačiau netrukus ją įgrūdo pasimetusiam, akivaizdžiai girtam, vaikinukui, kuris vaikščiodamas po šokių aikštelę kažko ieškojo. Jis tik pažvelgė į vyrą, tačiau Kendrick žvilgsnis buvo iškalbingesnis nei žodžiai, todėl vaikinas tylėdamas nukiūtino savo keliais.
- Sakai, sugalvoti man dvi priežastis, - suraukęs kaktą pasakė vyras. Apsimetė, kad labai įtemptai galvojo, nors viena labai rimta priežastis jau sukosi jo galvoje, bet nusprendė dar pažaisti, - Pažadėk, kad priimsi mano priežastis rimtai, nes aš kalbėsiu tiesą, - perspėjo merginą jis ir giliai įkvėpė oro prieš pradėdamas. Palaikė jį plaučiuose porą sekundžių ir garsiai iškvėpė, - Pirma, tai aš noriu su tavimi praleisti daugiau laiko, tave pažinti, o kur tai daugiau daryti, jei ne atostogų metu? - retoriškai paklausė, bet netrukus vėl prabilo, merginai dar nespėjus įsiterpti, - Antra, tai mums reikia susikaupimo ir poilsio prieš detektyvinę kelionę, supranti? Nes surasti tą vyrą ir atminti jam koją bus didelis vargas, dėl to mums reikia susidėlioti planą ir panašiai, - labai rimtą antrąją priežastį sugalvojęs Mathew šyptelėjo ir su viltimi pažvelgė į Aurielę. Dabar jau nuo jos priklausė ar ji vyks kartu su juo atostogų ar visgi ne.
- Matau, nori lažintis.. Iš ko? - supratingai palingavo galvele vyras ir netrukus sukrizeno. Oi būtų linksma, jeigu jie čia pat, šokių aikštelėje, susilažintų ar ji pakels ir paneš jį ar ne. Bet matant, kad Aurielei alkoholis turėjo įtakos, tai buvo akivaizdu, jog lažybos įvyks, tik vat Mathew buvo labai įdomu iš ko ji norės lažintis. - Iškart sakyk, ar tai pasimatymas? - klausiamai kilstelėjo antakį ir žaismingai kumštelėjo alkūne į jos šonkaulius. Mathew akys žvelgė į merginą, kuri atrodė šiek tiek susigėdusi, - Nes jeigu tai pasimatymas, aš sutinku, po velnių, - užkriokė jis garsiai, kad ji tikrai išgirstų.

You were sitting there playing with your little toy soldiers, bloody and bruised, so I switched tactics, and the next morning when you woke, your room was bare. No toy soldiers, no toys at all, and you cried and cried, admitted everything.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aurièle Curry
Šokių aikštelė - Page 2 C71d763bdec39ed101948fe63b917bc4
CREDIT : maliblue, xdarkestshadow
REAL NAME : simona
OTHER CHARS I HAVE : luke, nicholas
CLAIM : danielle campbell
LOVE OF YOUR LIFE : have a heart that never hardens, and a temper that never tries and a touch that never hurts
ABOUT CHARACTER : u dont wanna mess up with her
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 06, 2019 7:58 pm

- Tu amžinai kalbi tokiomis mįslėmis... - suraukė nosį demonstratyviai sunerdama rankas ties krūtine, neva baisiai pasipiktinusi dėl Mathew neaiškių signalų. - Gal ūgiu tau ir neprilygstu, bet suprantu, kas yra blogi veiksmai, nereikia manęs saugoti nuo tų tamsių paslapčių, apie kurias vis užsimeni. Aš neteisiu ir nesmerkiu žmonių, - paskubomis pridūrė jau kiek sušvelnindama savo veido išraišką. Dabar mergina gal ir vaidino labai brandžią asmenybę, tiksliau, visada manė, kad yra pakankamai suaugusi šiam pasauliui ir geba susitaikyti su visoms baisybėmis, tik pati nevisuomet suprasdavo, kad ganėtinai save pervertina. - Ar galėsiu įsisegti ir detektyvės ženklelį? - pablizginusi akutėmis paklausė vėlgi užsidegusi dėl savo naujųjų pareigų, kurias Mathew jai oficialiai leido užimti. Spindėjimas akyse šiek tiek prigeso, kai vyras gana akiplėšiškai įgrūdo tuščią stiklą į kažkokio nepažįstamojo rankas, Aurielei toks elgesys pasirodė nemandagus, tačiau nuo komentarų susilaikė prisiminusi, kad porą kartų pati siuntė vargšą tamsiaplaukį prie baro paimti jai naujo kokteilio.
- Pažinti mane? - kilstelėjo antakius viršun išgirdusi visiška netikėtą priežastį. Gerai, kad šokių aikštelę apšviesdavo tik besisukiojančios šviesos, mat merginos skruostai kiek rausvesnį atspalvį įgijo ir Aurielė velniškai tikėjosi, kad Mathew to nepastebės. - Tavo žiniai, galėčiau užginčyti šias tavo priežastis labai lengvai, - net pirštą iškelusi po minutėlės pareiškė ir nurijusi seiles galiausiai tik lengvai atsiduso. - Bet aš nenoru leistis į didesnius debatus su tavimi. Galėsim važiuoti paatostogauti, bet vietą išrinksi tu! - tvirtai linktelėjusi galva kilstelėj lūpų kampučius aukštyn. Atrodė, kad Mathew išties žino, kaip reikia mėgautis gyvenimu, tad tamsiaplaukė neabejojo, jog jis išrinks tikrai neprastą vietą linksmoms atostogoms. O galų gale, merginai į galvą neatėjo nė viena priežastis, kodėl ji neturėtų leistis dviese į kelionę su Mathew, toji keista trauka, akivaidžiai sklidusi iš abiejų, neleido Aurielei atsisakyti.
- Iš ko? - suklapsėjo blakstienomis bei prikando apatinę lūpą. Paskubomis apsidairiusi Aurielė pastebėjo, kaip kažkoks jaunas vaikinas nešasi visą padėklą mėlynų shotų link savo staliuko ir išsišiepusi pirštu dūrė į jo pusę. - Va iš ko! Jeigu tave pakelsiu, turėsi išgerti visus tuos shot'us, jeigu ne, juos gersiu aš, - pakilnojo antakius ir patrynė delniukus. Gali būti, kad sunkoka merginai buvo pakelti Mathew, visgi stambiu sudėjimu Aurielė nepasižymėjo, bet negalėjo taip lengvai pasiduoti neparodžiusi, kad ir ji kažką sugeba. - O dieve... - net užsidengė veidą rankomis, kai Mathew ėmė kalbėti apie pasimatymus. - Nesužinosi, ar tai pasimatymas, ar ne, jeigu nepasirodysi, - mėgindama išsisukti iš gana keblios situacijos, atsidengė veidą ir prikando lūpą, žiūrėdama į vyrą.

Fingers movin' cross your face, lookin' for that special place, yeah, open eyelids leave no trace caught into that final chase.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t13670-here-are-the-monsters-we-pu
Mathew Thomas Kendrick
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimePen. 05 03, 2019 5:28 pm

Mergina buvo teisi - jis nepasakė jai visos tiesos apie save, bet nuolat leptelėdavo keistas ir nesuprantamas užuominas. Mathew niekuomet nemėgo paslapčių, juolab - melagysčių, tačiau taip paprastai ir imti ir išduoti tikrąjį save jam neleido jo paties įsitikinimai. Aurielė buvo toks gėrio įsikūnijimas, kokių reta, todėl net jeigu ji ir neteistų, šis vis tiek pasijustų jos nevertas. - Tu tokia geraširdė ir supratinga.. - tyliai sušnibždėjo vyras, nejučiomis nusišypsodamas ir pažvelgdamas į žavias panelės akis. Jos žvilgsnis taip prikaustė vyrą, kad jeigu ne jos klausimas apie įsegamą ženklelį - dievaži, jis būtų ją čia pat pabučiavęs. Tačiau išgirdęs klausimą tik nejaukiai pasimuistė ir kiek dirbtinai sukrizeno, - Žinoma, kaip be ženklelio, - jis atsainiai gūžtelėjo tvirtais pečiais ir kiek palingavo į ritmą.
- O ką? Manau, kad tai tinkama priežastis, - pora kartų sumirksėjo akimis ir pažvelgė į merginą. Šviesos taip ryškiai ir greit mirgėjo, kad jis tik įžvelgė jos blizgančias akis, kurių švytėjimui, tikriausiai, įtakos turėjo alkoholis ir kokteiliai. Sekantys tamsiaplaukės žodžiai kiek nuvylė Metjusą, tačiau netrukus ji pareiškė, kad leidžia išrinkti vietą pačiam vyrui. Jo akys tą pačią akimirką sužibo ir jis abiem rankomis suėmė jos gležnus petukus ir palinkęs virš įsmeigė akis, - Išrinksiu? O jeigu jau išrinkau, tai reiškia, kad dabar pat galime keliauti į oro uostą? - su didžiule viltimi žvelgė į merginą. Jis visai nenustebs, jeigu Aurielė nepasirašys tokiam spontaniškam elgesiui, tačiau vyrui tai buvo įprasta. Kelionė į kokią nors salą be drabužių ir be kitų svarbiausių daiktų? Kodėl gi ne. Gi visko galima nusipirkti vietoje, tačiau moterims dažniausiai reikia bent kokių poros dienų, kad spėtų susiruošti.
Vyrui patiko Aurielės mintis lažintis, juolab, iš šotų, bet vos pamatęs padėklą jis nusprendė, kad jeigu netyčia tamsiaplaukė jo nepakels ir jai teks juos visus išgerti.... jis garantuotai vilks ją namo. - Man tinka, - mirktelėjo jai akimi ir suplojo rankomis, - Nagi, kelk mane, mažute gležnute mergaite, - tamsiaplaukis permetė ranką per jos kaklą ir atsistojęs šonu laukė, kol panelė pademonstruos savo sugebėjimus. Kol dar nespėjo jo pakelti, vyras žaismingai į ją sužiuro, - Pažadu, kad sužinosiu ir pasirodysiu, - išsišiepęs linktelėjo galva, - o dabar, pakelk mane ir lekiam atostogauti, - sukrizeno jis, - gal net nuneši mane iki pat oro uosto? - kilstelėjo antakį.

You were sitting there playing with your little toy soldiers, bloody and bruised, so I switched tactics, and the next morning when you woke, your room was bare. No toy soldiers, no toys at all, and you cried and cried, admitted everything.

Atgal į viršų Go down
Aurièle Curry
LOVE OF YOUR LIFE : have a heart that never hardens, and a temper that never tries and a touch that never hurts
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 05, 2019 11:07 pm

Aplinkiniai dažnai ją nuvertindavo. Taip, ji buvo jauna, ir, nors dauguma to ir nežinojo, iš visiškai kito pasaulio, todėl perprasti tvarką čia, Čikagoje, tapo tikru iššūkiu Aurielei, tačiau nepaisant to naivumo, tamsiaplaukė vis tik galėjo pakelti kur kas daugiau, negu galėjo atrodyti iš šono. Ji netikėjo tomis nesąmonėmis "aš bandau tave apsaugoti", mat iš karto galvoje atsirasdavo begalė klaustuku: kodėl? kam to reikia? ar ne geriau galėsiu būti apsaugota žinodama, kas iš tikrųjų vyksta? Bet ji nesiskundė. Stengėsi nereikšti tokios savo nuomonė nenorėdama pasirodyti perdėtai įkyri. O tokia ji būdavo ir pernelyg dažnai. Erzinti Mathew Aurielė nenorėjo. Visgi matė jo išprovokuotą pykti, kuris, norėjo ji to, ar ne, šiek tiek baugino. Kantrybė, ko gero, buvo vienintelis jos raktas į sėkmę, todėl mergina stengėsi ja besąlygiškai apsišarvuoti.
- Ir, norėčiau pridėti, labai gera klausytoja, - mirktelėjo akute nusišypsodama. Aurielė su mielu noru būtų išklausiusi visas vyro problemas, tačiau tuo pačiu nenorėjo jo ir versti kalbėti, jeigu jis pats to nenorėjo. Vis tik, delnas ant jos skruosto merginos odą privertė nežymiai pašiurpti. Gestas pasirodė ganėtinai intymus, net jeigu tamsiaplaukė ir stengėsi įsikalti sau į galvą, jog Mathew greičiausiai susidomėjęs kur kas pavojingesnėmis merginomis, nei buvo ji. - Tokiu atveju reikės ieškotis ženklelio, - pakilnojo antakius akivaizdžiai laiminga, kad vyras neprieštaravo tokiai jos idėjai. Turbūt ne vienintelė butų su ženkleliu - tokį patį įsegtų ir Mathew, kadangi laikė jį savo lygiaverčiu partner in crime.
- Hm... na, gerai. Bet! - pradėjusi savo protestą iškėlė pirštą į viršų. - Taikysime akis už akį taisyklę. Jeigu tu man užduosi kokį nors klausimą, turėsiu teisę paklausti kažko ir tavęs. Būsiu sąžininga, todėl nemėginsiu išsiaiškinti per daug. Turiu omeny, jei paklausi, kokia mano mėgstamiausia šunų veislė, neklausiu kažko perdėtai privataus, - ne itin sklandžiai dėliodama savo mintis kalbėjo ir galiausiai užsičiaupė prikąsdama lūpą, kadangi suvokė, kad liežuvis veliasi. Pirmasis ryškesnis apsvaigimo nuo alkoholio požymis. Nieko keisto, kad pagaliau jautėsi tokia atsipalaidavusi. - Na, jeigu jau išrinkai, manau tai būtų... sąžininga? - sukikeno negalėdama patikėti, kad taip lengvai priėmė tokį spontanišką sprendimą kažkur iškeliauti su praktiškai nepažįstamu vyru. Kita vertus, Aurielė neturėjo ko prarasti, o pamatyti daugiau pasaulio buvo tarsi jos svajonė.
- O dieve, negalvojau, kad sutiksi, - išplėtė akis jau pati išsigandusi, kad ne Mathew, o jai reikės gerti visus tuos šotus. - Varge, tikiuosi nieko nesusilaužysiu, - juokaudama tarė, o tada net kojas plačiau pastatė, kad didesnės atramos įgautų. Ji buvo hibridė, turėjo ir didesnės jėgos, negu paprastas žmogus, tačiau tik dabar susivokė, kad jeigu iš tikrųjų pakels Mathew, labai save demaskuos. Tokia maža, gležna, žmogiška mergina kaip ji jokiais būdais negalėtų pakelti Mathew be traumų. Pagrindinis klausimas čia buvo ar ji norėjo išsiduoti? - Neapsimesk tokiu lengvučiu, kad tave galėčiau panešti per pusę miesto, - prunkštelėjo, o tuomet suėmė Mathew rankos, kuria jis buvo ją apkabinęs per pečius, riešą, o kita ranka apsikabino jį per liemenį. Prikandusi lūpą vos vos kilstelėjo jį nuo šokių aikštelės paviršiaus, bet tuoj pat ir nuleido iš karto apsimesdama, kad kažką pasitempė ir susiėmė už savo nugaros. - Manau, mano stuburas šiek tiek traumuotas, bet aš laimėjau..? - nedrąsiai dirstelėjo į vyrą laukdama jo reakcijos.

Fingers movin' cross your face, lookin' for that special place, yeah, open eyelids leave no trace caught into that final chase.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t13670-here-are-the-monsters-we-pu
Mathew Thomas Kendrick
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 08, 2019 11:58 pm

- Neskubinkime įvykių. Tikiu, kad tu gera klausytoja, bet galbūt istorijų vakarėlį nukelkime į kitą dieną. Šiandien mes linksminamės, prisimeni? - žaismingai kumštelėjo merginai alkūne į jos šonkaulius ir patenkintas sukrizeno. Apskritai jie šįvakar bendravo lyg paprasti draugai, daug juokėsi, tačiau Mathew pats savęs nesuvaldydamas vis ją paliesdavo, kas sukeldavo šiokią tokią įtampą tarp jų abiejų, bet jie sėkmingai ją suvaldė. Bent jau kol kas, kol tie prisilietimai apsiribojo merginos skruostu ar žaismingais kumštelėjimais. - Nejaugi prisisegsi tik sau? Nes jeigu prisisegsi sau, o aš liksiu be ženklelio, atrodysiu kaip nusikaltėlis, kurį sulaikei, - nepatenkintas sumurmėjo vyras, bet akimirką patylėjęs staiga išsišiepė, - Kita vertus, man visai patiktų būti sulaikytam tokios detektyvės, - paerzindamas mirktelėjo akute. O iš tikrųjų norėtų. Nes jo toli gražu neviliojo blogos merginos, kaip galėjo pasirodyti Aurielei. Ji - tokia geraširdė ir graži kuo toliau, tuo labiau kėlė vyro susidomėjimą. Nors jie praleido daug laiko šįvakar, tačiau jam nesinorėjo su ja atsisveikinti.
Išklausęs Aurielės sąlygų, Mathew dar kurį laiką apsimetė labai įtemptai mąstąs, tačiau galiausiai pakraipė galvą, - Aš sutinku, bet šitą metodą mes išbandysime atostogų metu, kai gulėsime kokiam nors šiltam paplūdimyje, okay? - klausiamai kilstelėjo antakį ir plačiai išsišiepė išgirdęs, jog tamsiaplaukė sutiko su juo keliauti atostogauti, - Aš turiu porą variantų, tačiau noriu, kad tu tartum galutinį žodį. Egiptas ar Maldyvai? - jau gerokai surimtėjęs paklausė vyras. Visgi, tą faktą, kad mergina nusprendė dabar ir čia keliauti atostogų jis priėmė labai rimtai ir vos tik ji pasirinks kažkurią vietą, jis ją čiups už rankos ir tempsis į oro uostą, bet prieš tai.. jiems dar derėjo įvykdyti lažybas. Jeigu Aurielė jo nepakeltų ir jai tektų išgerti visus šotus, kažin ar ji būtų pakankamai geros būklės, kad ištvertų kelionę lėktuvu neapsivėmusi.
- Tu rimtai bandysi.. - sukrizeno Mathew vis dar laikydamas ranką ant jos peties, kai ji ruošėsi jį kilstelėti. Buvo beveik tikras, kad ji jo nepakels, tačiau pasirodo, kad Aurielė tik iš išorės atrodo gležna mergaičiukė, kadangi po poros sekundžių ji vos vos kilstelėjo vyrą nuo žemės, tačiau jis spėjo pajusti tą žemės slydimą iš po kojų. Taip pat iškart vėl pajuto žemę po kojomis ir nustebęs pasižiūrėjo į merginą, - Aš to nesitikėjau, jei rimtai, bet...ar tu rimtai susižalojai? - susirūpinęs suraukė kaktą ir tvirta ranka perbraukė per Aurielės nugarą, - Gal tau reikia masažo? - kilstelėjo antakį, atrodo net galėjai matyti, kaip jo akyse žaidžia velniukai, bet faktas, kad šia tamsiaplauke jis niekuomet gyvenime nepasinaudotų, net jeigu ji būtų visiškai nusitašiusi.
- Tai ką, keliaujam gerti šotų? Tu turėsi man padėti, rimtai, - atsitiesęs paklausė merginos, tačiau nusprendė, kad nereikia laukti jos atsakymų. Mathew suėmė jos rankutę ir nusitempė prie baro. - Kuriuos šotus gersim? - pažvelgė į ją.

Atgal į viršų Go down
Aurièle Curry
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 09, 2019 12:48 pm

- Žinai, linksmybes galima derinti ir su pokalbiais. Bet aš tavęs nespausiu, - neketindama daugiau užsiminti šia tema, iškėlė rankas priešais save tarsi parodydama, kad pasiduoda. - Iš tikrųjų, ženklelio reikia nusipelnyti, - jau po sekundėlės Aurielė stovėjo tvirtai ties krūtine sukryžiuotomis rankomis ir papūstomis lūpomis. Be abejo, ji maivėsi, bet šiek tiek paezinti Mathew vis tiek norėjo. - Jeigu pažadi mane nusivesti į spurginę, o vėliau pieno kokteilių - bet skanių pieno kokteilių - suorganizuosiu ženklelį ir tau. O jeigu ne, ką gali žinoti, gal vedžiosiuosi tave surakintą tais nepatogiais antrankiais ir grandinėmis ant kojų, - gūžtelėjo pečiais, nežymiai prisimerkė, bet tuoj pat nusijuokė. Iki pilnos laimės jai tiek ir tereikėjo - spurgų bei kokteilio. Iš kitos pusės, galbūt dėl alkoholio mergina paprasčiausiai užsimanė užkimšti savo skrandį kažkokiu maistu, vis tik jau kurį laiką buvo nieko neįdėjusi į burną, tik tuos alkoholinius kokteilius, kuriuos išgėrė čia. - O galbūt aš pasikviesiu pastiprinimą ir tave suimsiu ne aš, o koks kitas policininkas? M? - pakėlė antakius nusišypsodama. - Niekada nežinai, kas man šaus į galvą, - lengvai truktelėjo pečiais ir nusijuokė. Taip, ji buvo spontaniška asmenybė, tačiau argi tai nelogiška, atsižvelgiant į ypač energingą, vietoje nenustygstančią jos asmenybę..?
- Aš tikrai sutinku, - neprieštaravusi tokiai Mathew minčiai netrukus gavo tikrą galvos skausmą, turėdama pasirinkti tarp dviejų atostogų vietoje. Jeigu Aurielė ir buvo kažkuo panaši į kitas moteris, tai nebent negalėjimu apsispręsti. - Ummm... o ar būtinai turiu pasirinkti ? - liūdnai patempė lūpą. Kur kas mieliau būtų išgirdusi tvirtą Kendrick nuosprendį ir linksmai nusiteikusi pakeliauti. Deja, dabar privalėjo apsispręsti pati ir tikėtis, kad nenuvils Mathew savo pasirinkimu. - Galbūt... um... Maldyvai? - viltingai pažvelgė į vyrą bandydama kažką išskaityti iš jo reakcijos.
- Man viskas gerai, matai, judinu visas galūnes, vadinasi stuburas nelūžo, o jei kažką ir pasitempiau - praeis, - linksmai tarė gūžtelėdama pečiais. Porą akimirkų dar pati savo nugarą patrynė delniuku, tačiau tuo viskas ir pasibaigė. Nenorėjo perdėtai susižalojusia apsimesti, juk nereikėjo atrodyti perdėtai trapia. - Masažo pasiūlymą, visgi, prisiminsiu, - patrynė rankutėmis apsidžiaugusi, kad galės Mathew kaip savo asmeninį masažuotoją įdarbinti. Netrukus Aurielė jau buvo tempiama prie baro, todėl normaliai nespėjusi susigaudyti, kelias sekundes pasimetusiu žvilgsniu perbėgo per vyro veidą, o tada ryžtingai papurtė galvą. - Susitarimas buvo, kad juos geri tu, - smiliumi gal kiek perdėtai drąsiai porą sykių pabaksnojo į Mathew krūtinę. - Jeigu paimsi spalvotus, ir matysiu, kad neatlaikysi kelionės iš klubo, galbūt padėsiu tau išgerdama keletą, - tokiais žodžiais Aurielė greičiausiai sau mirties nuosprendį pasirašė, bet ką jau darysi, negi leisi vargšeliui sau į gerklę susipilti visą padėklą degtinės.

Atgal į viršų Go down
Mathew Thomas Kendrick
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 11, 2019 2:23 pm

Vyras jautėsi dėkingas, kad Aurielė nusprendė jo nespausti. Puiku, kadangi priešingu atveju tokia taiki jų draugystė galėjo greit pereiti į nesibaigiančias rietenas, o galbūt žudynes. Jam nuoširdžiai patiko Aurielė, tačiau net ir jos neapsaugo tas faktas nuo paties Mathew. Jį lengva išvesti iš kantrybės, o geriausiai jaučiasi dviem atvejais: kai pasaulį užvaldo chaosas arba būdamas ramybėje kartu su šia tamsiaplauke. Pastarąjį atvejį vyras atrado tik šįvakar ir tai vis dar vertė jį jaustis šiek tiek keistai, tačiau nepaisant to, jis savo asmenybės galutinai nesugebėjo paslėpti. - Nusivesiu, tik...pasakyk kur tokių dalykų yra? - šiek tiek sumišęs pasiteiravo Mathew. Spurgos ir pieno kokteiliai - šių dalykų jam niekuomet nebuvo prireikę, tad nežinojo kur tiksliai jų galima ieškoti. Maisto parduotuvėse? Kioskeliuose? - Jeigu surakintą mane vedžiosiesi tu ir tik tu, tuomet nepirksiu tau jokių spurgų ir kokteilių, - plačiai išsišiepė, tačiau sekantys merginos žodžiai privertė jo veidą kiek apniukti, - Tada ne. Eisim tų kokteilių, bet nežinau kur jie skanūs, o kur ne, tad pačiai teks visus ragauti, - gūžtelėjo pečiais ir žvilgtelėjo į besišypsančią merginą. Jam smagu buvo ją matyti tokią laimingą ir su šypsena veide. Apniukęs veidelis jai tikrai netiktų.
- Taip, nes noriu žinoti koks tavo skonis kelionėms ir atostogoms, - sukrizeno jis, pamatęs merginos veide pasimetimą. Kurį laiką tylėjo ir leido jai ramiai pagalvoti, o išgirdęs atsakymą tik suplojo rankomis, - Puiku, man labai tinka, - pritardamas palingavo galva. Būtų dabar pat išėjęs iš klubo ir keliavęs, tačiau jo laukė degtinės šotai, kuriuos pralaimėjo lažybų metu. O lažybos yra lažybos, net ir nenorint reikia priimti pralaimėjimą.
- Būtinai prisimink, atostogų metu būsi jo labai nusipelniusi, - palingavo galvele keliaudamas baro link. Mathew nė pats neįsivaizdavo ar mokėtų padaryti masažą ar ne, kadangi neprisiminė, ar buvo kažkam kažkada apskritai jį daręs, bet pamėginti visai atrodė įdomu. Tik svarbu nesulaužyti merginos. - Susitarimas - toks, bet aš prašau pagalbos, - teatrališkai liūdnomis akimis pažvelgė į Aurielę ir suklapsėjo blakstienomis. Vos tik pasiekė barą, Mathew paprašė barmeno šotų padėklo, kurių netrukus ir sulaukė, - Gerai, palinkėk man sėkmės, - linksmai sukrizeno jis ir iškvėpęs orą pasiėmė pirmą šotą, jį užsivertė, nieko nelaukęs tą patį pakartojo su dar pora šotų ir tada šiek tiek pristabdė. Alkoholis suveikė gan greit, jis pasijuto apsvaigęs, - Padėk man, - sukrizeno jis ir stumtelėjo vieną šotą Aurielės link.

Atgal į viršų Go down
Aurièle Curry
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 21, 2019 6:46 pm

Gėdinga tiesa buvo ta, kad Aurielė nė nenutuokė, kur yra spurginė. Galbūt miestą ir stengėsi pažinti, tačiau daugelyje Čikagos vietų dar nebuvo nė lankiusis, todėl nesmagiai prikandusi lūpą gūžtelėjo pečiais ir nudelbė akis į savo batus.
- Nežinau... - numykė panosėje ir prikando apatinę lūpą. - Ko gero, tau teks būti detektyvu ir pačiam išsiaiškinti, - gūžtelėjo pečiais. Jeigu Aurielė nebūtų buvusi apgirtusi, greičiausiai paprasčiausiai pagooglintų, kur yra artimiausia spurginė ir pieno kokteilių baras. Deja, mąstyti šiuo metu jai buvo kiek sunkiau, nei įprastai, todėl nieko keisto, kad toks paprastas problemas sprendimas nešovė tamsiaplaukei į galvą. - Taip ir sakyk, kad išsigandai, jog tave kažkam kitam atiduosiu suimti, - sukikeno iš Mathew reakcijos. Jeigu jau tokia situacija nutiktų, kad jį tikrai suimti reikėtų, mergina nepraleistų progos to padaryti.
- Kaip čia taip vis atsitinka, kad tu apie mane vis kažką sužinai, o aš apie tave ničnieko? - pabumbėjo kiek įsižeidusi, kad Mathew taip genialiai moka traukti iš jos visą norimą informaciją. Akivaizdu, kad Aurielė buvo žymiai prastesnė manipuliatorė, nes per visą šį laiką nesužinojo beveik nieko naujo apie šį vyrą.
- Jeigu man reikės pusę jų išgerti, tai neužskaitysiu užduoties atlikimo, - papūtusi lūpas pareiškė stebėdama, kaip Mathew vieną po kito užsivertinėja stikliukus. Deja, merginos baimė netrukus išsipildė, kai vyras stumtelėjo vieną jų link Aurielės pusės. Akimirką pasvarstė, ar tikrai neturėtų palikti visko gerti Mathew, visgi jis atrodė pakeliantis kur kas daugiau alkoholio, negu ji, tačiau Aurielė negalėjo palikti vyro bėdoje. O ir vemiančio ir baro tempti nenorėjo pati lengvai į šonus siūbuodama, todėl sunkiai atsidususi nepritariamai dėbtelėjo į Mathew, paėmė šotą ir jį susivertė sau į gerklę. Skystis degino gerklę, todėl tamsiaplaukė porą sykių sukosėjo visa susiraukusi. Degtinės skonis nebuvo malonus, toli gražu, bet gerklės deginimui kiek apslopus, mergina vis tiek išgėrė dar vieną stikliuką ir, pergalingai pastačiusi jį tuščią ant baro stalviršio, pirštu parodė į likusius šotus ir pažvelgė į Mathew.
- Daugiau gyvenime nebegersim degtinės. Šlykštu, - susiraukusi tarė ir nepritariamai papurtė galvą.

Atgal į viršų Go down
Mathew Thomas Kendrick
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimePen. 05 24, 2019 8:09 pm

Vyras suraukė kaktą buku žvilgsniu įsistebeilijęs į Aurielę. Ta prasme, ji nežinojo kur yra spurginė, jeigu pati jam užsiminė apie super duper skanus pieno kokteilius ir spurgas? Jis truputį pagalvojo, spėjo apmąstyti ir tai, kad moterys, tikriausiai, visos be išimčių yra gan keistos būtybės, kurios pačios nežino ko nori, tačiau reikalauja, kad norai būtų išpildyti. - Man teks būti detektyvu ne tik dėl to, kad surasčiau kojų mindžiotoją, ne tik dėl to, kad rasčiau pačias skaniausias spurgas pasaulyje, bet dar ir dėl to, kad suprasčiau tave, nes kol kas...man tai ne itin sekasi, - prisipažino vyras ir vos vos šyptelėjo. Alkoholio kiekis, nors ir nedidelis, organizme darė didelę įtaką vyrui ir šis net pats nespėjo pajusti, kai jo šnekos vis dažniau suka aplink merginą ir vis mėto jai užuominas. Gerai buvo bent jau tai, kad ir pati tamsiaplaukė nebuvo blaivi, todėl tų šnekų stipriai nesureikšmino. - Niekam kitam neleisčiau savęs suimti, nesipriešinčiau tik tau, - žaismingai mirktelėjo akimi Aurielei ir sukikeno. Jau įsivaizdavo, kaip toji smulki mergiotė surakina Mathew rankas antrankiais. Būtų juokinga, bet jam visai patiktų.
- Juk aš tau nedraudžiu kažko klausti manęs. Aišku, jeigu tai būtų šiek tiek per asmeniška, aš tau nepasakočiau. Kol kas, kadangi išsigandusi mano asmenybės - pabėgtum, - linksmu balsu lyg juokaudamas prabilo vyras, tačiau akivaizdu, kad nejuokavo. Pasakė grynų gryniausią tiesą. Leido merginai klausti, tačiau nubrėžti tam tikras ribas, kurių ji neturėtų peržengti, kitu atveju, jis gali netyčia susinervinti.
Kendrick gėrė šotus vieną po kito, kol vieną pilną stumtelėjo Aurielei. Nors mergina nelabai norėjo, tačiau visgi pasidavė Mathew prašymui ir išgėrė šotą. Tuo tarpu jis spėjo išgerti likusius. Jautė, kaip smegenys dar labiau apgirto, nenustebtų, jeigu ir liežuvis susipintų. Gerokai apgirtusiomis akimis jis pasisuko į merginą ir plačiai išsišiepė uždėdamas ranką jai ant peties, - Pažadu. Negersim, - ne pačiu rišliausiu balsu prabilo jis. Prikišo veidą dar arčiau merginos ir kilstelėjo antakius aukštyn, - Mums jau metas į Maldyvus, ką? Gal keliaukim? Lėktuve abu prasiblaivysim, - šią akimirką vyrui tai atrodė tiesiog geniali idėja, jis jai mielai pasirašytų. Dabar tereikėjo Aurielės sutikimo ir jis ją ant rankų nuneštų į tą oro uostą.

Atgal į viršų Go down
Aurièle Curry
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimePen. 05 31, 2019 3:18 pm

- Kąąą? - išpūtė akis išgirdusi Mathew žodžius. Mergina nuoširdžiai nemanė, kad yra iš tų asmenybių, kurias yra be galo sunku suprasti. Vis tik nebuvo nei perdėtai pasikėlusi, nei paslaptinga, galbūt taip, slėpė kai kurias savo gyvenimo detalas, nenorėdama, kad į ją žiūrėtų kažkaip kreivai, tačiau Aurielė save laikė labai paprasta ir pakankamai atvira. - Mes nesame pažįstami ilgai, tai faktas, bet negi iš tikrųjų mane perprasti yra taip sudėtinga? - suraukusi kaktą paklausė. Tamsiaplaukė nusibraukė plaukus atgal stebėdama Mathew kiek susirūpinusiu žvilgsniu. Akivaizdu, jog jo pasakyta nuomonė išties nustebino merginą. - Ar turėčiau jaustis pagerbta, kad tik man yra leidžiama tave suimti? - netrukus vėl atgavusi savo įprastą linksmumą pakėlė antakius nusijuokdama. Vienas geriausių Aurielės charakterio bruožų - niekuomet neužgęstantis linksmumas.
- Iš karto pasakysiu, kad nelabai jaučiu tą liniją tarp asmeninių ir įprastų klausimų, - prisipažino prikąsdama lūpą. Deja, tai taip pat buvo šimtaprocentinė tiesa. - Bet tikrai labai norėčiau tavęs paklausti, kokią šunų veislę labiausiai mėgsti, - nutaisiusi rimtą veidą galiausiai tarė ir įdėmiai pažvelgė į Mathew. Aurielė, greičiausiai, nebūtų Aurielė, jeigu neužduotų tokio paprasto, tačiau labai juokingo klausimo, kuris jai šią akimirką pasirodė labai svarbus. Be abejo, alkoholis taip pat veikė smulkų merginos kūną, todėl tai greičiausiai ir išprovokavo tokius jos nesąmoningus klausimus.
- Na, jeigu pažadi lėktuve neapsivemti ir nenumirti nuo alkoholio, tada galim keliauti kad ir dabar, - bandydama suprasti, ar Mathew jau labai blogai nuo tų šotų. Vaizdas ir pačiai merginai jau "filmavo", todėl sunku buvo daryti išvadas, kai protas neveikė visu pajėgumu, tačiau iš to, kad vyras dar sugebėjo sudėlioti logišką sakinį ir negriuvinėjo, Aurielė spėjo, kad skrydį išgyventi jis šansų tikrai turi. Gaila, kad dėl savo sveikatos taip nesirūpino, kaip rūpinosi dėl vyro.

Atgal į viršų Go down
Mathew Thomas Kendrick
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 10, 2019 9:45 pm

- Ko nustebai? - sukrizeno vyras, - Nustebai dėl to, kad sudėtinga tave perprasti? Och, mieloji, tu tiesiog ne visada pati žinai ko nori, - jis atsainiai gūžtelėjo pečiais. Tokia Aurielės reakcija pralinksmino Mathew, bet jis iš visų jėgų pamėgino sutramdyti save ir išlaikyti rimtą veido išraišką. Gi iš merginos reakcijos matėsi, kad jis čia rimtą temą palietė ir ji gerokai susimąstė, - bet gi viskas čia normalu, - nelabai vykusiai pamėgino ją nuraminti, tačiau stengėsi ir nusiteikė dar ilgiems įkalbinėjimams, kad su ja viskas tvarkoje. Tačiau, didžiai Mathew nuostabai, Aurielė netrukus vėl pralinksmėjo ir ėmė juokauti. Vat dabar tai ją tikrai sudėtinga suprasti, bet jau nieko nebesakė, tik nusijuokė kartu su ja, - tu net neįsivaizduoji, kokia pagerbta esi, - caktelėjo liežuviu Mathew ir mirktelėjo jai akimi.
- Jeigu prireiks, aš tau padėsiu įžvelgti tą menką liniją, - pakraipė galvą vyras, bet sulaukęs tokio netikėto ir labai rimto klausimo nesusilaikė ir prapliupo juoktis. Galbūt šiek tiek įtakos darė ir alkoholis, tačiau ir merginos klausimas jį pralinksmino. - Niekad gyvenime nelaikiau šuns, tad neišmanau apie veisles, - sutramdęs juoką atsakė jis, - o kokia tavo mėgstamiausia šuns veislė? - pažvelgė į ją.
- PAŽADU, - staigiai riktelėjo Mathew ir griebė tamsiaplaukės ranką, truktelėjo ją prie savęs ir dar ganėtinai gerai eidamas vedėsi ją su savimi, kol per didžiulę žmonių minią išsikrapštė laukan iš klubo, - Keliaukim, - mirktelėjo akimi ir susistabdęs taxi, mat būtų keista, jeigu jie girti pėstute keliauti į oro uostą, įleido pirmą Aurielę, o po to ant galinės sėdynės įsitaisė ir pats. - Mus į oro uostą, prašyčiau, - sulemeno, o taxi pajudėjo.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Šokių aikštelė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2