rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Vaikiškos karuselės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas

CREDIT : sunsain
ALIAS : Lauryna
OTHER CHARS I HAVE : pasimečiau
CLAIM : Colton Haynes ♥
IN RELATIONSHIP W/ : One and only - Nova <3
DC
RašytiTemos pavadinimas: Vaikiškos karuselės   Št. 12 02, 2017 2:54 am

- a magic world in my baby's arms -
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/
Nova Noémie Methuselah
Queens don't compete with hoes.
CREDIT : icon: sunsain, gif set:tumblr, gif koduotė: STARBOY
ALIAS : Unknown
CLAIM : Barbara Palvin
IN RELATIONSHIP W/ : I told the Stars about You - Benjamin <3
ABOUT CHARACTER : She was a true fighter, you could see it in her eyes. She was not born strong, she was made strong. She was sculpted to be her own hero when the world let her down, and she kept picking herself back up.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pen. 02 23, 2018 9:30 pm

Net jei geros kelios savaitės buvo perpildytos jos ir Alex’o tyla, visgi hibridė nusprendė apšviesti savo vyresnėlį. Mat neduok tu Dieve jis iš lempos sumastys aplankyti Beną ir užklausti kada laukti vestuvių, o vėliau ir sunėnų bei dukterėčių, ir negana to sužinos itin padailintą ir papildytą Benjamin’o istoriją. Taigi, užbėgusi įvykiams už akių, bent jau ji to tikėjosi, Methuselah jaunėlė papaišė broliukui savo gyvenimo naujienas ir kažkaip nesitikėjusi atsako, greitai primiršo. Nors galbūt ji jo ir neitin norėjo gauti, mat žinodama savo dabartinį stovį, nedegė noru pasirodyti Alex’o akyse tokiam stovy, bei leisti paragauti jos ne pačios draugiškiausios pusės nuodų. Bet visgi, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi, mat jau kelios akimirkos ir Novos telefono ekrane sumirgėjo Alexander vardas. Sunkus įkvėpimas ir ši net protingai nesusimastydama, kartu su savo atžagarumu susitarė dėl susitikimo, į kurį visai neilgai trukus ir išvyko. Pasiekusi apleistą atrakcionų parką, kurį pastąrasias dienas mergina labiausiai lankė, ir neklauskite kodėl, Novačenko nužengė prie vaikiškų karuselių, kur patogiai įsitaisiusi ant vieno iš arkliukų, tiesa atbulai, susikėlė kojas ant šiojo užpakalio ir sukryžiavusi jas ties kulkšnimis, nugara ir galva atsirėmė į stulpą, už kurio laikydavosi kadaise džiaugsmu tryškę vaikai. Ir štai čia, jos akimis nuobodžiaujančiai, o gal veikiau susimasčiusiai žvelgiant į vieną tašką, pirštams susikryžiavus tarpusavyje, o nykščiams pradėjus žaistį thumbs fight, mergina laukė pasirodančio Methuselah vyresnėlio.

She has been through more Hell then you will ever know. But, that is what gives her beauty an edge... You can't touch a woman who can wear pain like the grandest of diamonds around her neck.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Giedrės
You found your house, so where's your home?

CREDIT : icona// mine signature// tell me the credit, if you know who's it is.
ALIAS :
CLAIM : True Kingsman Taron Egerton.
IN RELATIONSHIP W/ : ❤ I'm into danger lately. Freya ❤
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pen. 02 23, 2018 9:43 pm

Aleksanderis atsirado tolumoje vos už kelių akimirkų, kai šią vietą savo buvimų apdovanojo Nova. Vaikinas praktiškai desperatiškai apsidairė ir išvydęs seserį patraukė tiesiai prie jos.
- Žinai, kad negalima tiek bombų taip sumest? Aš senas, mano širdis neatlaikys, - suburbėjo prieidamas ir net nelaukęs kol ji jį paprasčiausiai atstums, iškart ištiesė tvirtas rankas ir šiomis apsivijo Novą, prisiglausdamas artyn. Viena ranka kaipmat atsidūrė ant jos plaukų, o glėbys saugiai priglaudė jaunėlę prie savęs, švelniai glostant jos plaukus. Jam nebuvo baisu, kad jam sustos širdis. Jam buvo baisiau kaip Novai ji dar nesustojo. Atrodė, kad šitoj šeimoj tik vienintelis Aleksas moka jausti, bent jau kartais tai tikrai. Ji turėjo paskambinti jam dar tą pačią dieną, kad jis ateitų jos gelbėti, bet juk Nova buvo didelė mergaitė ir visus savo skaudulius slėpė. Tai buvo bene blogiausia, ką ji sau galėjo daryti.
- Man labai labai gaila, Nova, - jis tyliai pratarė ir pasukęs galvą pabučiavo ją į smilkinį. - Man tikrai labai gaila, - pratarė kuo nuoširdžiausiai, tačiau ne gailėdamas jos. Gailėdamas to, kas galėjo būti. Ir, jei nuoširdžiai, tramdydamas pirminį pyktį, kurį sukėlė tokios žinios. Kas jai galvoj? Kas Benui galvoj?? Po perkūnais. Bet kol kas jis žaibais nesisvaidė, nes ne jis čia svarbiausias. Ir žinojo, kad sesutei greit alerginė reakcija pareis nuo jo apkabinimų, tačiau vis vien jos nepaleido. - Sakyčiau kodėl nepaskambinai anksčiau, bet ir pats žinau atsakymą, - niauriai suniurnėjo, bet tik priglaudė smakrą prie jos viršugalvio ir rankomis palengva braukė per jos nugarą. Net jei panelė norėjo jo nusikratyti, tikrai nepavyks.

there was a war inside me, begging for peace and now that war is over. I'm happy to report that my inner child is still ageless. i'm gonna laugh and live, and love, and dream, and guide you whenever you need me. and i'm tired oh their stories,
let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t10673-we-re-riding-into-the-dark-
Nova Noémie Methuselah
ABOUT CHARACTER : She was a true fighter, you could see it in her eyes. She was not born strong, she was made strong. She was sculpted to be her own hero when the world let her down, and she kept picking herself back up.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pen. 02 23, 2018 11:26 pm

Į patį giliausią širdies kampelį nustūmtas skausmas su kiekviena akimirką plėtėsi ir didėjo, kurdamas planus netikėtai išsivaduoti iš merginos sukurto kaleimo ir su trenksmu suniokoti ne tik jos sielą, bet ir visą dabar taip demonstruojamą stiprybę bei šaltumą. Taip, Nova dabar nejautė tikrojo netekties sielvarto ir leisdama savo pačiai blogiausiąjai pusei vadovauti paradui, tikrai nedarė paslaugos nei sau, nei aplinkiniams, bet taip ji bandė susidoroti su netektimis. Ne vien vaikelio, bet ir atrodo pačio svarbiausio asmens savo gyvenime. Tad broliui pasirodžius ir ją įkalinus savo glėbyje, kartu ir žodžių apsuptyje, mergina tik kreivai šyptelėjo ir užvertusi savo žvilgsnį šiek tiek pasimuisčiusi lengvai, ne taip sentimentaliai apglėbė brolį.- nieko, jei kas paklausime mielosios mamytės ir vėl priversim Tavo širdį plakti,- kandūs merginos žodžiai prasprūdo pro Nov’os lūpas, jai plačiau ir nekalčiau šyptelint ir guodžiančiai patapšnojant per Alex nugarą. Taip taip, ji nepraleis progos nei įkasti broliui dėl jo nuslėptų dalykų apie motinos sugrįžimą, nei netekti galimybės pamatyti ne tokią ir mielą Novačenkos pusę. Net jei giliai širdyje tamsiaplaukė taip tikrai nenorėjo elgtis su savo vyresnėliu. Juk jis visada buvo šalia jos, nuo pat atsiradimo dienos ir ji jį mylėjo labiau už save, dėl ko, visam šiam burbului susprogus, jauna hibridė tikrai skaudžiai dorosis su savo nuveiktais žygdarbiais vaikino akyse. Bet kol kas, tai atrodo turės palaukti. Gavusi švelnius bučkius ir dar guodžiančiai stiprų glėbį, Methuselah atrodo paprastai įkvėpė ir kiek susiaurinusi savo žvilgsnį, neprimenantį gyvybingos ir šviesios Noémie akių gelmės, plačiau šyptelėjo,- nagi, nagi, nereikia taip jau manęs gailėti, ne pasaulio pabaiga ir visko šiame gyvenime pasitaiko,- lengvas liežuvio caktelėjimas ir ji vėjavaikiškai pamerkusi broliui akele kiek atsitiesė, taip atitoldama šiek tiek nuo jo kūno, kad geriau matytu Alex akis.- nors žinai, labai gaila, kad prašvaisčiau laiką su tuo hibridu. Nebuvo kažkaip verta, o ir jo žygdarbis su mūsų vaiko paaukojimu vienam iš savo kvailų burtų, tik dar vienas ženklas, kad mums buvo nepakeliui,- it kalbėdama apie vakarykščius nenusisekusius pietus, Noémie vangiai pavartė savo akeles ir kryptelėjusi šiek tiek galvą į šoną, vėl gražino kreivą, kiek pavojingą lūpų linkį į savo veiduką.- dievaži, kvaila buvau ir reikėjo pasimokyti jau tada kai jis mamą prikeldamas naudojo vaiką it auką,- kiek suirzusiai ir vėl pavarčiusi akis, mergina atsikvėpė, o tada liežuvio galu apvedusi lūpas, šyptelėjo.- na štai, galiausiai perpratai mane ir man net nebereikia į nieką atsakyti,- keli linktelėjimai ir ši tik įkypiau šyptelėjusi viena ranka patapšnojo per brolio skruostą, it pagiriant protingą berniuką. Taip, po ilgo laiko ji save keiks ir tikrai nepagailės už tokį abejingą ir šiurkštų elgesį su vyresnėliu, kuris vienintelis dar buvo šalia jos ir nepaliko vienos net blogiausiomis gyvenimo akimirkomis.

She has been through more Hell then you will ever know. But, that is what gives her beauty an edge... You can't touch a woman who can wear pain like the grandest of diamonds around her neck.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Sk. 02 25, 2018 5:50 pm

- Mielosios mamytės, - nesusilaikęs prunkštelėjo, bet daugiau nekomentavo, tik papurtė galvą. Jis matė, aiškiai regėjo, kad kažkas ne taip. Juk Novą jis puikiausiai pažįsta ar bent manė,o gal tik tikėjosi pažįstantis. Ji buvo kaip ne sava, bet ne vien nuo patirtos traumos. Ji tiesiog buvo... kitokia. Ne jo Nova. Tad kai ji ėmė šaltai spjaudytis, vaikis suėmė merginą per pečius ir lengvai papurtė.
- Nedrįsk taip sakyt. Nedrįsk taip kalbėt, Nova, po perkūnais. Kas nutiko - tragiška. Bet Benas tave myli, o tu myli jį. Nenusišnekėkit abu. Pameni, kai nužudžiau Lotę? Gal dabar vyksta kažkas panašaus, nagi, nubusk, po paraliais, - sugriežęs dantim gana aršiai pažvelgė seseriai į akis. O galiausiai kiek nuleido rankas ir aukštyn kilstelėjo smakrą. Jis paprasčiausiai nepajėgė ant jos pykti. Vargu ar kada nors sugebėtų. Jis tik norėjo apsaugoti ją nuo visko, nuo ko buvo įmanoma apsaugoti. - Innez pasikvietė mane, taip. Aš jai neatleidau. Aš turiu tik tave, Nova, ir man to užtenka. Bet žinojau, kad jei pasakysiu tau apie mamą, tu pas ją nenueisi, o aš nesu toks beširdis, kad atimčiau iš jos nors galimybę paprašyti tavęs atleidimo. O tavo verdiktas jau priklauso ar priklausė nuo tavęs pačios, - ramiai išdėstė, pasakydamas visišką teisybę. Motinai atleisti jis negalėjo, bet negalėjo ir jos pasmerkti.
O galiausiai jis pakėlė rankas ir delnais švelniai suėmė sesers veidą, nubraukdamas sruogas jai nuo skruostų.
- Meldžiu... daužyk viską, bandyk ką nors nudėti, verk ir gailėkis, tik nesielk taip, kaip elgiesi dabar. Padėsiu tau kiekviename žingsnyje, nuteisim ką galėsim nuteisti, sugriausim tiek, kiek pajėgsim, laikysiu tave, kol tau bus sunku, bet neapsimesk, kad nieko nenutiko. Nova, tu netokia. Ar bent jau aš taip maniau, - tyliai sukuždėjo nesuprasdamas kas vyksta. Nejau atsisakęs motinos jis kažkaip neteks ir sesers? Likimas turbūt hibrido nekenčia.

there was a war inside me, begging for peace and now that war is over. I'm happy to report that my inner child is still ageless. i'm gonna laugh and live, and love, and dream, and guide you whenever you need me. and i'm tired oh their stories,
let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t10673-we-re-riding-into-the-dark-
Nova Noémie Methuselah
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pir. 02 26, 2018 6:48 pm

Bjaurus ir tik Nael’iui žinomas merginos bruožas užrakinti visas emocijas ir tapti bejausme sarkazmo, ironijos ir pašaipos mašina, pasirodydavo kiekvieną kartą siaubingam skausmui užgulus hibridės širdį. Ji tai darė nevalingai ir pilnai nesuvokdama savo pasikeitimo, todėl ir dabar Alexui bandant ją atpurtyti, mergina tik kreivai šyptelėjo, it niekur nieko. Gal net kiek nuodingai pašaipiai, dėl tokio naivaus noro ją pakeisti.- ne ne ne, čia tu ir neteisus,- greit nukirtusi brolio žodžius, ji papurtė galvą ir pašaipiai šyptelėjusi, caktelėjo liežuvio galiuku,-jis tikrai manęs nemyli, tik puikiai apgaudinėja tiek mane, tiek Tave, tiek visus aplinkinius. Talentingas aktorius, net Mane sugebėjo apgauti,- gilus įkvėpimas ir susiaurinėjęs žvilgsnis dabar įdėmiau ir kiek grėsmingiau smigo į brolio akis,- nejau tikrai manai, kad čia įsikišo rašytojai? baik. Toli gražu tai ne jų darbas. Benukas gabus ir be jų pagalbos nueiti štai tokiu keliu, kam jam jie? ir nebandyk jam sakyt šios versijos, poto rimtai sumastyt tai panaudoti kaip pasiteisinimą,- prunkštelėjimas prasprūdo pro merginos lūpas, jai šią akimirką suirztant ir nuleidžiant kojas nuo karuselės arkliuko, bei susikeliant jas vieną ant kitos, taip ir liekant sėdėti ant arkliuko, o į brolį pažvelgiant kiek patamsėjusiu savo žvilgsniu. - nesijaudink, neturiu už ką jai atleisti ar neatleisti, mat nei ji labai dalyvavo mano gyvenime nei nusipelnė kažkokių teigiamų ar neigiamų mano emocijų, todėl ir mūsų susitikimas netruko ilgai, o ir kaip sakei, turim vienas kitą, tad kam man žmogus tik turintis mamos statusą?- lengvas mirktelėjimas ir ši viską išdėliojusi lyg pasakojimą apie tai ką gamino vakarykštei vakarienei, gūžtelėjo petukais, galiausiai kreivai šypteldama ir apibėgdama aplinką žvilgsniu. Tačiau, jam suėmus jos veiduką ir privertus sutelkti visą dėmesį į jį, bei pajausti keistą virpulį širdyje, Noémie trukčiojamai įkvėpė, dabar įdėmiau išklausydama brolio žodžių ir tvirčiau suspausdma lūpas.- ne,- griežtas merginos tonas, vos po akimirkos nukirto mylimo vyresnėlio žodžius, jos akims pavojingai sužaibuojant, o jai išsilaisvinant iš ją minkštinančios Alex priespaudos.- nieko nedarysiu ir Tu privalėsi susitaikyti su mano pasikeitimu. Nesiruošiu daugiau būti gera ir leistis kiekvieno mulkinama, aišku? o kas dėl nuteisimų ir nudėjimų tai nesijaudink, tuo jau rūpinuosi, - pirmieji žodžiai, iki pat klausimo pabaigos, it su tamsuma, apsistojusia jos viduje, plūdo pro merginos lūpas, jai net nesumirksint ir nesustojant žvilgsniu lįsti vis gilyn į vaikino vidų, kol tik galiausiai ji kreivai ir suktai, ne teigiamąja puse, šyptelėjusi neužbaigė savo prakalbos, pati nušokdama nuo savo laikino suoliuko ir giliau įkvėpdama,- tiesa, jei nenori būti šalia naujosios manęs, na tai suprasiu ir palinkėsiu laimingesnio gyvenimo su Frėja, tikiuosi bent ji nepridirbs tiek kiek Benas, mat jei kas, tai asmeniškai pasirūpinsiu jos mokymu kaip elgtis su tavimi,- taip, net jei ji ir elgėsi dabar šaltai, bei nerūpestingai, visgi Alexander jai begalo rūpėjo ir net jei jis nuspręs nuo jos atsiriboti, bei nepriimti žiauriosios merginos pusės, ji vis tiek jį globos ir jei prireiks pasirūpins jo skriaudėjais. Visgi net jausmų ir emocijų užrakinimas nepanaikins jos jausmų broliukui.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pen. 03 02, 2018 7:44 pm

Aleksas nenuleisdamas akių stebėjo Novą, o kai šioji išsivadavo iš jo rankų, šios paprasčiausiai nusviro prie vaikino šonų.
- Nieko nedarysi? - karčiai šyptelėjo ir pažvelgė tiesiai seseriai į akis. Jam buvo paprasčiausiai liūdna. Arba su juo kažkas stipriai negerai, arba jis tiesiog iš niekur viena po kitos praranda savo šeimos moteris. Jos pasiduoda tamsumai taip pat lengvai, kaip saulė pasiduoda žvaigždėms ir mėnuliui. Viena po kitos, ramiai ir be kovos. Jei nuoširdžiai, jam buvo bloga. Bloga nuo to, kaip jie vienas kitu netiki. Visi Methuselos kažkokie nenormalūs ir jis džiaugėsi, kad jų šeima atsitolino vieni nuo kitų. Galbūt taip mažiau vieni kitiems kenkia. O jis, naivuolis, jau manė, kad visiems gyventi pagaliau geriau.
- Matau, kad tau absoliučiai nusispjaut tiek ant mano žodžių, tiek ant mano paguodos ir mano širdies. Tai kodėl man parašei? Ko iš manęs nori, Nova? Nes aš nesuprantu. Padėk man, - jis papurtė galvą niauriai žvelgdamas į Novą. Jis nusivylė? Gal. Jeigu Aleksanderis pasiekdavo tą vietą, kai nebenorėdavo padėti ar kištis, jau nebūdavo gerai.
- Frėja čia ne prie ko. Keista, ar ne? Kulebra - pats pastoviausias asmuo šitoj žemėj, - kilstelėjo antakį, kai prasiveržė ir jo sarkazmas. Galiausiai jis giliai atsiduso ir papurtė galvą. - Atleisk, aš tiesiog nežinau... Jei tu nori tik liudininko tavo tamsai ir pykčiui, tuomet ieškok ko nors kito ir neversk manęs tave tokią matyti. Aš bet kada tau padėsiu, bet tik tokiu atveju, jei tu pati to norėsi. Žinai, kad aš niekada tau nekenkčiau ar nedaryčiau, ko tu nenori.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Nova Noémie Methuselah
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pen. 03 02, 2018 8:33 pm

Žinot kas šioje visoje situacijoje buvo liūdniausia? ogi tai, kad visi galvojo vien apie Save. Kaip tai verčia juos jaustis, kaip toks Novos elgesys juos le skaudina ir panašiai. O kas pagalvoja apie pačią tamsiaplaukę ? taip nuoširdžiai ir blaiviai. Ogi niekas. Kodėl? nes visi yra per daug susirūpinę tuom, kaip jie jaučiasi dėl tokios merginos situacijos, o ne kaip pačiai hibridei viskas verda viduje. Todėl dabar net girdint brolį kalbant apie jos nusispjovimą į vyresnėlio jausmus, žodžius ir širdį, mergina tik kraipydamą galvą netikinčiai ir jau atrodo prie tos kantrybės ribos priartėjusiai, sarkastiškai nusišypsojo,- rimtai, Alexander’i? RIMTAI???- jau dabar ji netekusi savo kantrybės užrėkė ant Methuselah vyriausiosios atžalos, savo degantį ir tiesiog iki kaulų smegenų gręžiantį žvilgsnį įsmeigdama į Alex’o akis ir pati sučiupdama jį už švarko atlapų.- tu rimtai drįsti man priekaištatui, kad nekreipiu dėmesio į tave, į tavo žodžius ir galiausiai į TAVO širdį???- nervingas juokas pradėjo sprūsti pro jos lūpas, jai net nesumirksint ir vis giliau skverbiantis į vaikino akis,- o kas pagalvos apie MANO širdį, a? kas apie tai pagalvos??? pasakysi man, broliuk?- sarkazmu ir jau begalinio nusivylimo ir pasidavimo kartėliu persisunkęs merginos balsas, vėl perskrodė tarp jų buvusią erdvę jai grubiai paleidžiant vaikiną ir atsitraukiant,- aišku, kad nepasakysi, nes jūs visi galvojate tik apie tai kaip aš verčiu jus jaustis, bet nesusimastote, kad man taip lengviau pernešti savo skausmą. Tu ką? manai žinai ką reiškia netekti vaiko apie kurį net pati nežinojai ir nespėjai pasidžiaugti? o galbūt žinai tą širdį pervėrusį durklą, kuris atsirado vos supratau jog tai padarė vyras, kurį tiesiog dievinau ir tiesiog dėkojau visiems aukščiausiesiems gavusi? o gal…- jau net nesistengdama valdytis, ar slėpti savyje susikaupusių jausmų, mergina mosavo ranka, dar vis laisvu pirštu badydama brolį į krūtinę, su lyg kiekvienu klausimu. O štai ir visos jos laikytos emocijos prasiveržė. Taip va Alex’o lauktos ir geistos. Tik nežinia ar jai čia bus į gerą ar kaip tik prives prie bedugnės, kur ji tikrai galiausiai tikrai pasidavusi, kris žemyn į giltinės glėbį.- o gal…- dar viena juoko banga ir ši palinkusi į šoną ir išskėtusi rankas į šalis, bei ištiestą koją padėjusi į šoną, it dabar būtu koks joker iš kortelės, išsišiepė,- pasakysi man, kad žinai ką reiškia kraujuojanti širdis, su kiekviena sekunde besiruošianti sustoti ir Tave užspringdinti visu turimu emocijų burbulu, bei krauju?? abejoju, kad suprasi mane ir žinosi ką reiškia patirti tokį smūgį. Ir prašau, nereikia manęs kaltinti, kad pasirinkau lengvesnį kelią viso to nejausti ir užgniaužti savyje, nes tai mano gyvenimas, mano sudraskyta širdis ir mano skausmas, su kuriuo kovoju kaip pati moku, aišku?- dabar sugriežtėjusi merginos mina, jos juodas, net vyzdžius uždengęs žvilgsnis, įrėmino šiuos žodžius, jai atsitiesiant ir sukandant tvirtai dantis. Jos niekas nesupras, ir jai to net nereikia. Pati susitvarkys kaip norės ir išgalės, ir na jei praras kažką pakeliui, vadinasi taip ir buvo lemta. - o ko iš tavęs noriu? turbūt, kad jau nieko, nes parašiau tiesiog norėdama informuoti ir parodyti, kad susitikdamas su vienu ar kitu, nesitikėtum išvysti ir antrojo ar tuo labiau kažko ta tema klaustum. Nes nesijaudink gailesčio, paguodos ir kažkokios pagalbos mažiausiai ruošiausi prašyti, žinau, kad turi savo gyvenimą ir tikrai nesiruošiu jo griauti savomis, didelės mergaitės, problemomis,- ir štai vėl grįžęs sarkazmas, merginos le nuolankus nusilenkimas ir ši tik karčiai šyptelėjusi kilstelėjo aukščiau smakriuką, išdėliodama atsakymą į jo kitą ištartų klausimų laviną.
- na ir puiku, bent nebus tokių problemų kaip su manimi, tiesa?- kreivas šypsnis ir ši suplojusi, sunėrė rankas sau po krūtine, giliau įkvėpdama ir jau netrukus suspausdama lūpas į ploną liniją.- aš tavęs ir neverčiu būti mano pašonėje, daryk kas tau geriau, o aš darysiu kas man, tiesiog žinok, kad jei kas padėsiu ar pakalbėsim, bet tikrai nežadėsiu pasikeisti vien todėl, kad tau nepatinka matyti mano tos tariamos tamsos, kuri bent jau padeda išgyventi ir nenušokus nuo skardžio, pasismeigti ant kokios uolos kyšulio.- buvo akivaizdu, kad merginai jau truko kantrybė, ir ši tiesiog vienu atsikvėpimu išdėliojusi žodžius, be jokių jau emocijų, tik galbūt su trupinėliu sarkazmu, atsakė į brolio nežinią. Ji mylėjo jį, ir begalo, ir sakyti, kad nebuvo skaudu girdėti jo žodžių ir to nenoro būti šalia, būtu melas, bet ji kaip visi žinome, buvo per daug užsispyrusi, kad pasikeistu ar bent prašytu to nedaryti, todėl tiesiog leidusi jam pačiam spręsti, Methuselah pasirinko savo kelią. Tamsų ir be artimųjų šalimais. Visgi nebus pirmas kartas, tiesa?

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Št. 03 03, 2018 2:40 pm

Visų pirma, sunku galvoti apie ją, kai ji net pati apie save negalvoja. O kai ji pagaliau atvėrė kertelę į skausmą, Aleksui vienu metu ir palengvėjo, ir ne. Kai mergina tvirtai sučiupo jį, hibrido akys plykstelėjo, tačiau ne nuo to, kad ji taip pasielgė, o nuo to, ką sako.
- Nova, ar girdi ką kalbi???! - turbūt per visus metus, kai jis parsirado į šeimą, Aleksas pirmą kartą pakėlė balsą. Jo akys sužėrėjo rubinine rausvuma, o hibrido rankos nedelsiant nusileido ant sesers pečių, ją patraukiant nuo savęs. - Po velnių, ar girdi, ką kalbi?? Tu niekam nerūpi? Niekas nežino? Žino! - karčiai išspjovė, o akys net prisimerkė. - Mieloji, tavo gyvenimas tik prasidėjo ir manai, kad niekas nieko panašaus ir turėti negalėjo, bet leisk tave nuvilti. Žinau, - karčiai išspjovė tiesiai jai į veidą. Krūtinė sunkiai kilnojosi išdavus paslaptį, kurios buvo pasižadėjęs niekam niekada neišduoti. Akys vėl pakeitė spalvą į gilų mėlį, o jis skausmingu žvilgsniu pažvelgė į Novą. - Ir ką man tau sakyti? Kad man gaila, jog vos nemirei? Ar geriau pakartoti, kad reikėjo suknistai sakyti man? Sakyti mamai? Sakyti bet kam, po velniais, Nova, tu rašei man visai ne tam. Nori atspirti mane į šalį, kad galėtum vaikščioti iškėlus galvą ir apsisiautus tamsuma, kuri tik nuskandins tave ir nutrauks į pačią gilumą. Tu nežinai su kuo žaidi. Manai, kad tokia esi galingesnė, bet nesi. Nenuilsdama kartojai, kad tau nereikia kitų pagalbos, bet šitai tik parodo kaip iš tikro reikia. Nes visiems reikia. Man tavęs visada reikės. Tau manęs irgi, tik tau net man per sunku tai pripažinti. Aš niekada tavęs nesmerkčiau ir neteisčiau, o jei dabar atrodo, kad tai darau, tai klysti. Aš tik... - pagaliau šauksmas nurimo ir vyras vėl ėmė kalbėti tyliu balsu, nes turbūt nebeturėjo jėgų rėkti ir be prasmės plėšytis su sava seserimi. - Aš tik visada norėjau tau padėti. Ir laikyti tavo ranką, kai tu dūsti tais kraujais, kad galėčiau tave pagydyti. Bet tu niekada manęs nepasikvietei. Neprašau siųsti žinutės mirštant, bet po velnių, mes raganiai. Galėjai duoti menkiausią žinią ir būčiau šalia. Aš dėl tavęs rūpinuosi dieną naktį, tad net nedrįsk man spjauti į veidą to, kad tu man nerūpi. Pati nenori manęs šalia, tad bent turėk drąsos tai pripažinti man į akis, - pratarė su skaudančia širdimi, bet iš tokios sesers kalbos taip ir suprato. - Nova, niekada nenusižudytum. Nes niekada nepalūžtum. Tu per gera, kad apleistum šį pasaulį, nesvarbu kiek šūdo jis ant tavęs užverčia. Ir tokia... Būdama tokia... Tai ne kelias. Ir nereikia savęs apgaudinėti. Dabar nori, kad nusisukčiau nuo tavęs, kad būčiau tas, kuris tave paliko, bet žinai ką? Nei velnio. Jei nori, padurk mane arba paspirk, bet aš niekur, - jis vėl suėmė ją už pečių ir prisitraukė artyn. Toliau kalbėjo pabrėždamas kiekvieną žodį. - Aš niekur nesitrauksiu.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Nova Noémie Methuselah
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Sk. 03 04, 2018 11:07 pm

Alexander taip pradėjus ant jos rėkti, net ši trumpai akimirkai sustingo. Supraskite tokio vaikino jai dar neteko regėti, o matyti kaip sudūžta ir pažyra jai po kojomis ta daili, rami ir susitūrėjusi broliuko kaukė, tikrai nustebino ir išmušė ją iš vėžių. Ir net kai jau ji išsivadavo iš ją sukausčiusių sąstingio grandinių, ji ir vėl buvo apstulbinti.- palauk palauk,- staiga garsiau ištarusi ir iškėlusi rankas į orą, delnais į Methuselah atžalą, taip jį sustabdant toje visoje greitakalbėje, mergina suklapsėjo.- ką reiškia žinai?- greit delnais suėmusi vaikino veidą ir dabar jau įdėmiai pažvelgusi į jo akis, prisimerkė. Taip taip, ji tikrai nebus viena tų, kurios praleidžia kažką svarbaus pro ausis, vien tik dėl savo įtūžimo ir įsiaudrinimo. O ypač tokį dalyką, apie kurį mergina turbūt nebūtu susapnavusi net pačiame blogiausiame savo sapne. Toliau broliui liejantis ant jos, tamsiaplaukė tiesiog tvirtai surakino žandikaulį ir kiek pažeminusi savo smakrą iš padilbių, grėsmingu ir suirzusiai piktu žvilgsniu stebėjo vyresnėlį, nieko kol kas netardama ir bent akimirkai prilaikydama liežuvį už dantų. Ne vien todėl, kad galėjo vėl pratrūkti ir net ištarti ką negalvojanti, bet ir kartu todėl, kad buvo įdomu ką gi Alex turi jai tokio pasakyti ir kas gali būti taip teisinga, kad ją priverstu išsiskirti su dabar jos sielą gaubiančia tamsa. Ir tiesą pasakius, tai ką ji girdėjo, buvo ne taip jau ir malonu. Didžioji dalis jo žodžių, net jai nenorint to pripažinti, buvo tiesa ir na švelniai tariant aštriai padrąskė jos ir taip jau kraujais srūvančią širdį. Taigi, giliai įkvėpusi ir kiek nuraminusi savo taip netikėtai prasiveržusius nervus ir emocijas, Novačenko suktelėjo galvą į šalį ir persibraukusi delnų per veidą, krenkštelėjo, savo lūpas dar kelias akimirkas palaikydama suspaustomis ir netrukus liežuvio galu apvesdama jas.- aš net nežinau kaip man pačiai susidoroti su tuom ką patiriu, ir kaip leisti kitiems pamatyti kaip iš tikrųjų jaučiuosi, tad kaip tu tikiesi, kad kažkam dar pasakosiuosi ir leisiu šalia manęs būti?- klausiamai iškeltas antakis ir hibridė atsisukusi į brolį, prisimerkė,- ir žinau, kad visada būsi šalia ir panašiai, bet aš negaliu būti tokia savanaudė ir kviestis Tave kiekvienai problemai iškilus, ypač kai esu jau tikrai nebe mažas vaikas ir pati galiu su viskuom susitvarkyti, nejau manai man smagu matyti kaip viską metęs bėgi pas mane ir pats labiau dusti nuo mano patiriamo skausmo nei aš?- dabar kiek ramus, šaltas ir gal kiek nepiktybiškai pašaipus merginos tonas, sprūdo jos lūpomis jai pakraipant galvą ir galiau atsidūstant. Ji negalėjo gadinti jam gyvenimo, nes puikiai žinojo, kad jis net antrą kartą nepamastęs atbėgtu ir taip galbūt prarastu savo mylimą panelę ir dar kažką. Na, o jau tada Noémie turėtu jaudintis ne tik dėl savo skausmo, bet ir kaltės kartėlio.- o ir šiaip, man gailesčio nereikia ir nenoriu jo jausti, todėl tamsa, tai puikiai padeda išgyventi, - galiausiai lengvas gūžtelėjimas pečiais ir ši suspaudusi lūpas, kreivai šyptelėjo,- visi kada nors pasitraukia, net patys artimiausi,- lengvas atsakas į brolio pareiškimą ir Methuselah nugara atsirėmusi į už jos buvusį arkliuką, nuleido galvą. Ji tiesiog pavargo nuo visko. Nuo skausmo, nuo nereikšmingų pykčių ir bandymų kažkam kažką įrodyti. Tikrai, net dabar atrodė būtu lengviau užmigti ir tiesiog neatsibusti kol viskas nesibaigs.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pir. 03 05, 2018 12:12 am

Aleksas norėjo truputį liežuvį nusikąsti ar būtų norėjęs, jei viso kūno nebūtų purtę emocijos, kurias iššaukė sesuo ir tai, kaip jis nesugebėjo iki jos prasibrauti. Jis kaip tas nelaimingas Hačiko būtų daręs viską, kad padėtų savo šeimininkui, lygiai taip pat ir šis vilkas. Kai Nova taip netikėtai stabtelėjo, visa jo reakcija buvo praktiškai tokia pati, it mergina būtų ėjusi priekyje jo ir netikėtai sustojusi, o jis įsitemptų į ją įsirėžęs. Praktiškai fiziškai skaudėjo. Jis nusiminęs pakėlė akis į Novos veidą ir kiek atsikvėpė jausdamas jos rankas ant savo veido. Jis nebuvo vienas, tad buvo daug lengviau.
- Aš... Aš nežinau koks jausmas netekti vaiko, kuris auga tavyje, - labai korektiškai ir švelniai pratarė. - Bet puikiai žinau ką reiškia jo netekti. Tiksliau, netekti per save. Aš išlikau gyvas, o jie mirė tam, kad aš gyvenčiau. Žinau ką reiškia netekti mažylio, Nova, - tyliai pratarė, o stemplę kažkas surakino. Jis turbūt niekada nebūtų įsivaizdavęs gyvenimo su Nala, bet jis dar ir dabar prisiminė tą bergždžią kartėlį, kuomet jis bejėgiškai stebėjo kaip džinai išrovė jai širdį. Jis puikiai atsiminė kaip daug kartų stipriau pasaulis griuvo jam išsilaisvinus ir sužinojus, jog ji laukėsi jo vaiko. O jis net nepaėmė jos kūno, jis neturėjo progos jos palaidoti. - Tai buvo labai seniai, - kimiu tonu atsakė, taip nustumdamas temą į šalį, nes dabar buvo svarbiausia ne tai. Jis pirštais prilietė merginos delnus ant savo veido. - Nenumanau koks jausmas užplūdo tave, greičiausiai šimtus kartų baisesnis, bet suprantu. Suprantu kaip viskas liepsnoja ir griūva, ir nieko nelieka. Kaip norisi nušluoti viską, kad tik jaustumeisi atpirkus kaltę, jog nepajėgei išsaugoti. Kaip nori nubausti visus, kad tai iš tavęs atėmė. Vis dar pamenu, - tyliau pridėjo atitraukdamas rankas nuo jos rankų.
Toliau jis tyliai ir sunkiai klausėsi. Alekso pečius vėl apgaubė ramybė ir sunkumas, suvokiant kokie jiedu visgi panašūs. Tiek, kiek jis buvo pasiryžęs pasiaukoti dėl jos, ji tiek pat buvo pasiryžusi aukotis, kad jam nereikėtų kažko daryti. Kaip jis norėjo, kad ji gyventų ramiai ir gerai, taip ji norėjo, kad jis gyventų ramiai ir gerai.
- Tu teisi, - slogiai atsiduso, bet tik papurtė galvą. - Ir nepažadu atrodyti gražiau, kai kitą kartą netyčia atbėgsiu ir pataikysiu baisiu laiku, nes kaip ir anksčiau, taip ir dabar negaliu tavęs prarasti, pusprote, - nelinksmai šyptelėjo. - Niekada, Nova. Niekada, dėl Dievo meilės, - jis papurtė galvą. Aleksas sunkiai įsivaizdavo pasaulį, kuriame šalia jo nebūtų gaivališkos, sarkastiškos, linksmos ir gyvybingos Novos, kuri taip pat kaip ir jis pasiryžusi atspardyti sėdynes tiems, kurie skriaus jai brangius.
O kai ji sarkastiškai atšovė, kad visi kada nors pasitraukia, Aleksas kilstelėjo smakrą. Jis mokėjo gražiai pakalbėti, tas tiesa, bet viskas, ką jis sakė seseriai ir patiems brangiausiems, visuomet buvo tiesa. Jis nemėgo meluoti, tad dabar tai priėmė kaip įžeidimą.
- Gerai, - atšovė raitodamasis rankovę. - Kad jau taip sakai, - burbtelėjo ir suėmė jos ranką. Trūktelėjęs link savęs, vaikis atraitojo merginos kairės rankos rankovę. Ultima promissionem. Aleksas ne kartą matė tai vykstant, kelis kartus skaitė ir žinojo, kad turi pakankamai energijos tokiam reikalui. - Paskutinis pažadas arba ultima promissionem, - kalbėjo braukdamas nuo savo dilbio link delno pirštu, o tada priglaudė pirštą prie Novos dilbio, bet dar nieko nedarė. - Pažadas, kurio nesulaužysi. Galiu užburti taip, jog sulaužius nesibaigtų mirtimi. Bet noriu, kad suprastum, jog niekada tavęs nepaliksiu. Tad magija tam puikiausiai tiks. Nei vienas negalėsim sulaužyti to pažado ir jausim, kuomet kitas papuls į rimtą bėdą. Pasirašai? - kilstelėjo antakius žvelgdamas tiesiai į sesers akis.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Nova Noémie Methuselah
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Št. 03 10, 2018 6:39 pm

Atrodo, kad žmogų pažįsti geriau nei patį save, net jei tas pažinimo laikotarpis visai trumpas, bet kuo toliau bendrauji, tuo labiau supranti, kad tu težinai tik ledkalnio viršūnę. Taip dabar nutiko su pačia Novačenko. Ji manėsi žinanti apie brolį beveik viską, bet štai, pasirodo ji nežinojo nei sunkiausių jo gyvenimo momentų, nei tai, kad jie daug panašesni nei būtu galima įsivaizduoti. Klausydama jo žodžių ir jausdama kaip jos širdis kiek atirpsta ir susispaudžia, Methuselah suspaudė tvirtai lūpas ir lėtai, trukčiojamai po akimirkos įkvėpusi, apglėbė broliuką, nieko nesakydama. Atrodo, kad žodžiai šioje situacijoje buvo nereikalingi, ir jos nebylus apkabinimas, paslėptas veidukas jo krūtinėje, buvo garsesnis nei balsas. Apkabinimas, kuris savyje sutalpino apgailestavimą, palaikymą, supratimą, stiprybės skleidimą ir tiesiog jos meilę broliui.- akivaizdu, kad Methuselah pavardė ne tik tuos pačius priešus traukia, bet ir tas pačias problemas, bei skausmus,- pašaipus šypsnis, ir sakrastiškas balso tembras, po kelių ilgų minučių apleido tamsiaplaukės lūpas, jai tvirtai surakinant žandikaulį ir galiausiai atsitraukiant, taip kartu ir susigražinant sau rankas. Visgi buvo akivaizdu, kad jie ne tik, kad turėjo kovoti prieš tuos pačius priešus, bet ir negana to kęsti vienodas dramas ir skausmus. Net atrodė, kad jiedu su Alexu, labiau dvyniai nei Nova su nutolusiu ir ją pamiršusiu Nael’iu.
Visgi, temai nuklydus prie jos nepasisakymo priežasčių ir visos šios sujauktos situacijos, hibridė sunėrė rankas po krūtine ir giliau kvėptelėjusi, bei susiaurinusi savo žvilgsnį, žvelgė į vyresnėlį.- prakalbo pilnaprotis,- kreivas šypsnis ir mergina linksmai ir ironiškai užvertusi akis, prunkštelėjo, kol tik po akimiros dar linktelėjusi ir dar kartą pavarčiusi akis, kiek vaikiškai suirzusiai ir tiesiog sutinkančiai su bet kuom, kad tik jis jos taip nespaustu ir aprimtu, perėjo prie kitos temos, bei stebėjimo ką čia vyrukas išdarinėja su jos ranka. Kiek įtariai stebėdama Methuselah judesius, Nova akimis klaidžiojo tai prie jų rankų, tai prie tamsiaplaukio akių, iš pradžių nesuprasdama ką jis čia bando padaryti. Kol neišgirdo jo ištarto burtažodžio. Vat tada ji suprato kame čia visas reikalas ir tik atsitiesusi, bei kilstelėjusi smakriuką aukščiau, primerktu šokoladiniu akių gyliu, pažvelgė į brolį. Jau net žiojosi paprieštarauti, bet po akimirkos tvirtai suvėrusi lūpas, dar kartą permastė jo pasiūlymą. Ne, apie save ji nemastė, ji galvojo tik apie tai, kad jai pačiai būtu į naudą žinoti kada Alexander’iui gali jos prisireikti ir kada jam yra bloga.- pasirašau,- vienas trumpas, rimtais atspalviais nutapytas žodis ir Methuselah net nevirptelėjusi lūpų kampučių, įsmeigė savo žvilgsnį į vaikino akis. Dėl savo papuolimo į bėdas ir jo sužinojimo, mergina kažką sugalvos, bet, vat, kad galės viską žinoti apie patį berniuką, tai ji tikrai džiaugėsi. Juk vien dėl šio fakto ir sutiko su burtažodžio panaudojimu.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pir. 03 12, 2018 9:36 pm

Aleksui trumpam aptirpo, kai Nova jį apsikabino. Vaikino rankos savaime apsivijo ją per liemenį ir priglaudė arčiau, nes... to reikėjo. Jis žinojo, kad reikėjo ir jai. Kartais tikrai atrodo, kad čia jiedu buvo dvyniais. Aleksanderis net giliau iškvėpė jausdamas koks sunkumas spaudžia krūtinę dėl to, jog Nova irgi turėjo tai išgyventi. O kai ji jau gerokai šilčiau pareiškė sarkastišką pastabą, kuri buvo velniškai taikli, vaikinas kilstelėjo lūpų kamputį.
- Velnias, Nova, gal tiesiog pasikeičiam pavardę, ką? Ir bus geriau, - juokais šyptelėjo, o po to kiek surimtėjo, laukdamas ką į jo pasiūlymą atsakys sesuo.
Gavęs sutikimą Aleksanderis skubriai linktelėjo. Nesvarbu, kad su magija žaisti pradėjo palyginti neseniai. Jis buvo senas ir magiškas padaras, tad įkirsti vingrybes ilgai neužtruko. Jis paėmė Novos ranką ir tyliai kuždėdamas žodžius ir kelis papildomus žodelius, nykščiu perbraukė per jos dilbį, link riešo.
- Truputį skaudės, - perspėjo merginą. Jis pakėlė akis į ją ir pratarė: - Abyssus abyssum invocat. Aegroto dum anima est, spes est. A mari usque ad mare, pedibus usque ad caput in secula seculorum.
Vos Aleksanderio balsas nutilo, o jis per akimirką sučiupo Novos ranką, ją tvirčiau spustelėdamas, per nykščiu nurėžtą vietą perėjo karštas skausmas. Mažučiai rausvi rubinai ėmė keliauti ir pintis aplink jų rankas. Jų kraujas virto it dailia grandinėle, kuri mirtinu grožiu papuošė jų abiejų rankas, susimaišant tarpusavyje. Dar po akimirkos jų rankas apjuosė sumišusio kraujo karoliukų grandinėlės, kurios akimirksniu žybtelėjo ir susigėrė į odą, o rėžiai, iš kurių prieš tai kraujas ir pabiro, bemat užsivėrė, nepaliekant jokios žymės, apart lengvo dilgsėjimo ten, kur susigėrė burto sumaišytas kraujas ir paskutinis pažadas.
Aleksas net giliau įkvėpė, kai jo širdį užgriuvo sąstingis. Tik akimirką jis turėjo susikaupti ir po to suvokė, jog sąstingis nebuvo jo, jis buvo Novos. Atskyręs savo jausmus nuo jos, vaikinas giliau įkvėpė.
- Ir negalvok, kad apmausi mano burtą. Aš visada viską žinosiu, - pratarė savo jaunėlei, o tada švelniai suėmė jos veidą delnais ir palinkęs priglaudė lūpas prie jos kaktos. - Visada būsiu šalia, Nova.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Nova Noémie Methuselah
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Pir. 03 12, 2018 10:02 pm

Pakeisti pavardę? ak… kad būtu taip paprasta. Turbūt Nova jau seniai būtu taip pasielgusi ir atsiskyrusi nuo ją supusios šeimos. Na žinoma, Alexiuk’as, Nael ir galbūt Benas, tada dar turėtu galimybę ją pasiekti, bet apie kitus, na reikėtu pagalvoti. Mat nors meilė ir sąjunga buvo stipri su daugeliu, nežinia ar buvo tokia stipri, kad Methuselah sutiktu ir toliau kęsti kažkokias tų santykių pasekmes.- sakyk kur ir kada, and I am all for it,- kreivas šypsnis ir ši caktelėjusi liežuvio galiuku, itin ryžtingai, bei pusiau juokais, pusiau ne, atsakė.
Visgi, atėjus laikui atlikti burtą, Methuselah surimtėjo ir kilstelėjusi akis nuo riešo, klausiamai prisimerkė, bet tik trumpai akimirkai. Vyresnėliui pradėjus murmėti burtažodį, mergina gražino akis link judviejų rankų ir trukčiojamai, bei giliai įkvėpusi, suspaudė tvirtai lūpas. Ji iš tiesų žinojo koks tas skausmas jos laukia, visgi tai nebuvo pirmasis jos pasižadėjimo burtas gyvenime. Tiesa, kitas veikėjas mirė ir viską nutraukė, bet tai dar nereiškė, jog mergina su tuom viską ir užmiršo. Taigi, jau žinodama ties kuria dalimi jos lauks skausmo banga, Noémie surakino žandikaulį ir tik tyliai suaimanavusi ties rieše pasklidusiu skausmu, sulaikė kvėpavimą, dabar jau stebėdama kaip Nalexander kraujas persipina ir apgaubia judviejų riešus, taip sutvirtinant jų ištartus pasižadėjimus, bei įtvirtinant kraujo sandėrį. Dar kelios akimirkos neįtikėtinai gražaus, bet nepakeliamai pavojingo reginio, ir viskam užsitvirtinus, Noémie pagaliau atleido orą iš jau nuo susilaikymo paskaudusių plaučių. Pati pajutusi kaip jos širdį užplūsta rūpesčio kartėlis ir keistas lyg ir vienatvės, lyg ir pavargimo, jausmas Methuselah žvilgtelėjo į brolį ir kiek nesuprantančiai sumirksėjusi, bet nieko netarusi, pati atskyrė savuosius jausmus nuo vyresnėlio. Kol kas jai pakako ir sąvojo širdies kraujavimo, o broliuko išnagrinės tikrai artimoje ateityje. Kai turės jėgų.- mhm…- suktas ir nieko gero nežadantis merginos šypsnis, pasirodė jos lūpose, jai dar nekaltai suklapsint blakstienom. Ji buvo tikrai sukta ir galvota raganaitė, tad toks pagasdinimas, tikrai šios jaunos ir nesutramdomos hibridės, nepaveikė.- na ir akivaizdu, kad dabar ir manęs nebeatsikratysi,- trumpam užvėrusi akis ir švelniai šyptelėjusi, mergina gana valiūkiškai sukuždėjo, vos po akimirkos apsivydama brolį rankomis ir jį patraiškydama.- žinai, ačiū dievui išdaužei tuos namo langus ir pas mus atsiradai, nes dievaži turbūt jau senai būčiau visą miestą po vėlėna pakišusi,- su palengvėjimu ir šmaikštumo gaidele, mergina tyliai sumurmėjo, visai netrukus atsikvėpdama ir užversdama akis. Visgi Alexas turėjo dovaną paveikti šią merginą ir na jeigu ne jis, tai velniai žino kas čia dėtusi. O tuo labiau kur būtu pati Novačenko.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   Antr. 03 13, 2018 7:09 pm

Įsitikinęs, jog Novai po burto viskas gerai, jis tik tvirčiau ją apkabino ir pagaliau nuoširdžiai nusišypsojo, kai jaunėlė pareiškė, jog jis jos neatsikratys. Turbūt niekuomet net nebandytų. O kai ji ėmė dėkoti dievui, kad Aleksas kaip ubagas langus daužo, vaikis ėmė juoktis, bet vis vien jos nepaleido. Tol, kol nenurimo, o širdis neaprimo. Tuomet tyliai iškvėpė, atrėmęs smakrą į jos viršugalvį.
- Tu mano šeima, Nova. Dar ne tiek langų dėl tavęs išdaužyčiau, - vyptelėjo atsitraukdamas ir pagaliau ją paleisdamas. - Gal palydėti tave namo? Tau tikrai reikėtų pailsėti. Man irgi. Aš gi senas, - erzindamas seserį priminė ir nusišypsojo. Galbūt todėl, jog ore praktiškai cirkuliavo skausmas ir mirtis, hibridas turbūt pirmą kartą susimąstė, kuomet mirs pats. Juk praėjo jau 3000 metų, galbūt jau tiek daug ir neliko. Laimei, burtas minčių perduoti nemokėjo, tad jis saugus ir sveiku kailiu nukrypo nuo šios temos ir pažvelgė į Novą. O tuomet prisiminė šį tą, ko norėjo paklausti jos jau seniai.
- Nova, gal nori išgelbėti man kailį, jeigu netyčia prie manęs prisiknistų mano tėvas? - taip tarp kitko labai jau... aptakiai šovė. Tai buvo viena prasčiausių minčių, bet... vis geriau nei nieko, ar ne? Juk... Genas nedingo. Spalvos nekito. Aleksanderis jau ėmė įsitikinti, kad... taip ir liks. Tad reikėjo griebtis priemonių, tik jis dar nežinojo tiksliai kokių.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikiškos karuselės   

Atgal į viršų Go down

Vaikiškos karuselės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next