rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

EIFELIO BOKŠTAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Caitlyn Lilith Mass
Bitch please! Your vagina has been used more than google
City : Paris/Chicago
Amžius : 23/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: EIFELIO BOKŠTAS   Sk. 26 11 2017 - 19:39

Bloodlust – the disease that makes us the monsters we are known to be
«Her fingers wrapped around the smooth metal handle, and she eased the knife from its sweat-patinaed leather sheath and weaved the blade skillfully through the air. While it didn't have the impression of a Fae-forged blade, she did feel something alive within the mortal steel as if the old blade had drunk deeply of blood and continued to thirst.»
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/ Online
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Tr. 20 12 2017 - 13:48

Raganius tikrai mažiausiai tikėjosi, jog vakarykštis vakaras, pasibaigs būtent taip. Raganius tetroško būti išklausytas, bei išgirstas. Bet norimas pokalbis su Nova, tiesiogine to žodžio prasme, Methuselah buvo grubiai ištrauktas iš rankų.. O ką dar bekalbėti, apie skaudžius sesers žodžius..? Nors tamsiaplaukis ir stengėsi visą vakarą šypsotis, kad ir kitiems nebe sugadintu šventės, bet faktas buvo akivaizdus - sesers nuomonė jam buvo svarbi, o jeigu Lottie taip prastai manė apie savo vienintelį brolį, tad kokia tuomet iš to prasmė..?
Ryte atsibudęs, šis jautėsi it nesavas, tarsi viskas ką kadaise puoselėjo, pradėjo slysti iš rankų, bet sulaukės iš raganės žinutės, kaip mat nedvejodamas pasiūlė susitikti ir viską išsiaiškinti iki kaulų gelmių. Tad nieko keisto, jog Mikaelis dvidešimčia minučių anksčiau, atsidūrė susitartoje vietoje. Neramiai vaikščiodamas iš galo į galą, tiesiog nekantriai laukė pasirodančios sesers. Galbūt viskas dar ištaisoma..?

You're my discretional sin, I feel you on me when I touch my skin. You got me hooked and you're feelin' me in And I look in your eyes, I'm on the edge

But now it's hard to breathe
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Lottie Methuselah-Morgadé
It was like autumn looking at her. It was like driving up north to see the colors
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Tr. 20 12 2017 - 17:14

Mašinai jau buvus netoliese oro uosto, Lottie galiausiai gavo iš brolio žinutę apie susitikimą. Paprašiusi vairuotojo apsisukti, paliepė, kad važiuotų eifelio bokšto link ir atidėtų skrydį rytojui. Juodam kadilakui sustojus prie pat eifelio bokšto pievelės, Lottie išlipo iš mašinos ir paprašiusi, jog vairuotojas jos palauktų, greit apsidairė, žvilgsniu ieškodama brolio. Pamačiusi jį netoliese, susikišo rankas į kišenes ir greit nukaukšėjo jo link. Sustojusi prie pat vyresnėlio, pamojavo ranka, pasisveikindama ir šyptelėjo pusę lūpų.
- Noriu sužinoti viską su smulkmenomis ir šįkart nieko nuo manęs neslėpk. Nebenoriu, kad būtų tarp mūsų kažkokios paslaptys, nes aš taip pat turiu tau kai ką papasakoti, tačiau pirmiausia noriu išklausyti tavęs, - mostelėjusi ranka Mikael link, švelniu ir gana ramiu balsu pirmiausiai prabilo, giliai pažvelgdama į brolio veidą. Nenorėjo, kad tarp jų stovėtų kažkokia siena. Ir taip Lottie neturėjo gyvenime kuo daugiau pasitikėti apart vyresnėlio, tad jei šita drama tarp jų nesibaigs, greičiausiai nusiraus sau plaukus nuo galvos iš tos nevilties.

I remember the days where you held me, I remember the days where I kissed you. I remember the days where the world was just You and I, why is it so hard to relive it now?
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Tr. 20 12 2017 - 21:37

Pagaliau seseriai pasirodžius akiratyje, raganius kaip mat pasitrynė ranka ir kiek giliau įkvėpė oro, jog staiga nepritrūktu drąsos viską papasakoti. Mat būtent praeitą kartą taip ir atsitiko; sukausčiusi baimė, privertė Mikaeli imtis plano 'b' ir nešdinti savo kailį iš sesers kambario, kol visiškai nesugadino jų 'idealių' slibings santykių. Bet tikriausiai, tai buvo vienas klaidingiausių jo sprendimų.
Išklausęs raganę, tik linktelėjo galvą.
- Aš neplanavau pasisavinti Innez galių. Tiesa sakant, tokia mintis man niekada nebūtu atėjusi į galvą, o juo labiau, niekad negalėčiau prieš Tave pakelti rankos. Net neįsivaizduoju kaip aplamai Tau tokia mintis galėjo šauti į galvą..,- sunkiau atsiduso, kuomet susikišo rankas į džemperio kišenes,- Bet lygiai taip pat, nesiruošiu Innez jų grąžinti. Tokios didelės galios - jai visiškai apsuko galvą. Iš pradžių vos nepaliko mirtinai nukraujuoti Lilith, daugiau ji visiškai nieko nedarė tą vakarą, kuomet Benas Tave užsipuolė. Ji net savo vaikui, perpjovė supistus riešus, jog išžudytu Morgades.. O ką jau bekalbėti apie tai, jog ji net piršto nepajudino dėl Novos, kuomet ji buvo kankinama?,- papurtė nežymiai galvą,- Jeigu ne kvailos Innez idėjos, tarp mūsų šeimos ir Morgade niekad nebūtu užsiplieskęs tas karas..,- dar pridūrė tik tarp kitko, kuomet galiausiai atsiduso,- Todėl tikiuosi, jog palaikysi tokį mano sprendimą ir suprasi kodėl taip elgiuosi. Nenoriu niekam pakenkti,- galiausiai regis lyg ir išsakius viską, tiesiog pažvelgė į jaunėlę, belaukiant jos atsako ar kokios nors tai reakcijos.

You're my discretional sin, I feel you on me when I touch my skin. You got me hooked and you're feelin' me in And I look in your eyes, I'm on the edge

Atgal į viršų Go down
It was like autumn looking at her. It was like driving up north to see the colors
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Tr. 20 12 2017 - 22:16

Lottie paskutiniomis dienomis buvo tiesiog lyg nesava. Visi tie įvykiai privertė ją gerokai apmąstyti įvairiausias temas, o labiausiai svarstė ji apie teisinga sprendimą. Jau kurį laiką stovėjo vietoje ir neprivertė savęs žengti kažkokį žingsnį į priekį. Taip, ji bandė socializuotis, bandė pagerinti savo gyvenimą nauja kavine, naujais pažįstamais, tačiau tai buvo viskas laikina. Pati Lottie žinojo, kad tai tik trumpalaikis džiaugsmas ir tai neužpildo jos vidinės tuštumos iki galo. Išklausiusi vyresnėlio, nenutraukdama akių nuo jo, raganė tyliai atsiduso ir po jo žodžių kelias akimirkas patylėjo.
-Nežinau, tiesiog pasakiau bet ką, kas sukosi tuo metu ant liežuvio galo, - truktelėjo pečiais, pakraipydama lūpas. -Mirties irgi nesitikėjau iš Alexander, tačiau juk niekada nežinai kaip gali viskas pasisukti ir likimas nustebinti, - trumpai nusuko akis į parkelį ir tiesiog paragino brolį, kad jie lėtu žingsniu pradėtų eiti, nes stovėti vienoje vietoje šiek tiek erzino. -Aš nesuprantu, kodėl ji taip pasikeitė...kodėl ji tapo tokia savanaudė ir..., - bandė suieškoti tinkamus žodžius. -Methuselah namai jau seniai nebe tokie ir...tikriausiai tai nebuvo pats blogiausias sprendimas, atimant iš jos galias, - galiausiai pripažino, pakeldama vėl akis brolio link ir ranka švelniai įsikabindama į jo parankę. -Bet tu turi man prižadėti, kad nenaudosi ją blogais tikslais ir nesugalvosi kažko visiškai nutrūktgalviško, nes aš neatlaikyčiau, jei Tave prarasčiau, tą ir pats žinau, - kita ranka švelniai pabraukė pirmyn atgal per jo ranką, žiūrėdama į jo veidą ir nežymiai šyptelėjo pusę lūpų. -Aš tau irgi turiu kai ką papasakoti...Žinojai, kad grįžo Elijah?-nusukusi vėl žvilgsnį į tolį, pajautė kaip kūną perbėgo nemalonūs šiurpuliukai, vos ištarus šį vardą. Vieninteliam Alex ji buvo apie tai užsiminus, todėl ir manė, kad dar Mikael nežinojo apie jų susitikimą.

I remember the days where you held me, I remember the days where I kissed you. I remember the days where the world was just You and I, why is it so hard to relive it now?
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Antr. 2 01 2018 - 21:29

Buvo akivaizdu, kad Mikaelio gyvenimas kardinaliai apsivertė aukštyn kojomis, vis įgaudamas daugiau pagreičio; ne paslaptis, jog ir pats nespėjo visko susemti, suimti ir prisitaikyti. Dabar turėdamas daugiau galios, automatiškai pečius užslėgė ir daugiau problemų, bei pavojaus, kuris kiekvieną dieną, raganiui primindavo, jog tai gali būti jo paskutinės akimirkos.
- Alexanderis dėl to nekaltas.. Patikėk, tas berniukas priešinosi likimui, be proto priešinosi, bet rašytojų rašalas jau buvo per giliai įsiskverbęs į jo odą,- patikino šis, akimirką nutildamas ir nudelbdamas žvilgsnį į savo batus. Žinoma, ir pats apakintas vaizdo, kurį tuomet išvydo - norėjo nunešti sūnėnui galvą ir ją pasikabinti ant sienos vietoje trofėjaus, tačiau laimei, Lilith tam sukliudė, mėgindama pastarajam atmerkti akis.
- Aš ir pats nesuprantu.. Mano akimis, Innez man tapo visiškai nepažįstamu asmeniu..,- kiek nutempė sakinį, sunkiai išpūsdamas orą pro lūpas, kuomet seseriai įsikibus į jo parankę, abu lėtu žingsniu - patraukė pirmyn,- Nova ant manęs pyksta, norėjau išsivesti ją draugiškai pasikalbėti ir išsiaiškinti, o tuomet.. Tuomet viskas tapo nevaldoma,- staigiai papurtė galvą, imdamas dvejoti, ar hibridė aplamai dar suteiks dėdei progą pasiaiškinti,- Negaliu prižadėti, kad nepadarysiu kažko kvailo. Tiksliau, kad nepadarysiu kažko kvailo dėl kitų. Jau geriau įstumsiu save į mirties gniaužtus, nei Lilith, Tave, ar kitus man brangius žmones,- apsilaižęs lūpas, tik patikino Lottie, gal lygiai taip pat kaip ir dėl Lilith, taip ir dėl jos, galėtu tiesiog pasirašyti sau mirties nuosprendi. Tačiau išgirdęs kitą vyro vardą, kurio jau ganėtinai ilgus metus negirdėjo - kaip mat suraukė antakius, sustodamas ir pasisukdamas į raganę,- Jis grįžo..? Ir kaip Tu dėl to jautiesi..?,- dar atsargiai užklausė, mat tikrai nebuvo tikras, kokius jausmus dar puoselėja tam tipui.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Antr. 2 01 2018 - 22:14

Suprato, kad broliui gyvenime dabar viskas gerai klostėsi ir linkėjo jam tik visko geriausio, todėl visada buvo su juo petys į petį. Lottės pasikarščiavimai turėtų būti jau nebestebinantys, nes tikrai buvo šiokia tokia karštakošė, bet kadangi savo pasakytais žodžiais įskaudino tikriausiai ne bet ką, o patį brolį, su kuriuo grįžus į žemę sutaria geriausiai, nenuostabu, jog dabar apturi šitą pokalbį.
- Taip manai? Aš po viso to dar su juo nekalbėjai, nes man vis dar sunku...ignoruoti nesenai įvykusius įvykius, - tyliau pridūrė, pamosikuodama ranka ore, taip norėdama tik gražiai pavadinti tą žmogžudystę. Nelaikė Lottie nežmoniško pykčio ant sūnėno, bet tikrai privengė jo pastaruoju metu. Nenorėjo prisileisti taip greit jo atgal prie savęs, nes antro šanso gyventi gali ir nebeturėti. – Aš buvau nepasiruošusi, todėl nuo šiol vėl pradėjau praktikuotis ne tik paprastus burtus, bet ir juodąją magiją. Man reikia kažkokio didesnio saugumo, nenoriu taip greit pakratyti kojų, - pažvelgė į brolio veidą, kilstelėdama šiek tiek galvą, nes buvo už ją aukštesnis. – Jei nori – galiu pabandyti su ja pasikalbėti, įtikinti, kad susitiktų su tavimi..., - Methuselah balsas iškart tapo švelnesnis ir ji tvirčiau įsikibo broliui į parankę, žingsniuodama aplink parkelį, esantį netoli eifelio bokšto. – Aš tenoriu, kad tu būtum laimingas. Tu ir.. Caitlyn, kuri tikiuosi nesiruošia kada nors nudobti manęs, nes dažnai būnu nepakenčiama, - maža šypsenėlė šmekštelėjo Lottės veide, jausdama kaip viduje gera dabar pasidarė, kai gali su broliu tiesiog paprastai ir vėl išsikalbėti, ką jie anksčiau darydavo vos ne kiekvieną dieną. Dabar kai Mikaelis turėjo daug daugiau užduočių ir pareigų, jie matėsi daug rečiau, tačiau tikrai manė, kad tas glaudus ryšys tarp jų niekur nedingo. – Taip, buvau su juo susitikusi.., - Morgadės veidas kaip mat persikreipė, dingo šypsena ir ji nudelbė žvilgsnį į tolį. – Jis pasakė, kad gailisi, jog su tokia negailestinga ir egoiste ragana susituokė, smerkė mane dėl visko, kas nutiko su jo vaiku, o galiausiai pasakė, kad aš jam esu nebereikalinga, - pati betardama šiuos žodžius garsiai, pajuto kaip akyse kaupiasi ašaros, kurių nesugeba dabar tramdyti, tad prikandusi lūpą, bandė kažkaip susiimti. – Aš išsakiau jam savo jausmus ir pasakiau kaip jį vis dar myliu, o jis... jis manęs nekenčia..., - sustojusi, pakėlė akis į brolį ir pajautė kaip kelios ašaros nuriedėjo skruostais. – Aš net buvau pasiruošusi jam atleisti dėl Chrysanthės ir išdavystės, bet... bet jis nenori manęs, - tyliai net nusijuokė dėl savo naivumo ir nusivalė delnais savo ašaras nuo skruostų.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Tr. 3 01 2018 - 17:55

- Ne manau, o žinau..,- sunkiau atsiduso, prisimindamas kaip įlindo sūnėnui į galvą, bei pergyveno visas emocijas, kurias patyrė Alexanderis,- pasinaudojęs magija, aš tarsi įlindau į jo kūną, bei patyriau viską - ką patyrė jis. Aš prižadėjau jam, kad pakalbėsiu apie tai su Tavimi. Patikėk, Alexas iki pat šios akimirkos kaltina dėl visko save. Kaltina, jog nesugebėjo pasipriešinti,- sučiaupęs lūpas, tiesiog pažvelgė į seserį, taip it patikindamas, jog pastaroji turėtu pasistengti užmiršti šį įvykį ir gyventi toliau,- Jei nori, galiu net panaikinti šį prisiminimą, jei žinoma, tik to nori,- it tarp kitko pasiūlė, nežymiai kilstelėdamas pečiais. Aišku, ištraukti prisiminimą iš galvos nebuvo lengvas ritualas, tačiau dėl Lottie ir Alex gerovės - galėjo ir pasistengti.
- Juodąją? Tu?,- kiek labiau nustebęs kilstelėjo antakius, mat jau senokai girdėjo, kad sesuo užsiiminėja šios magijos puse,- Jei nori, galiu padėti. Turiu ypač senus rankraščius,- pasisūlė, mat pats raganius jau buvo gerai išstudijavęs tuos rankraščius, kuriuos įsigijo gal prieš kokį mėnesį ar daugiau, norėdamas tapti stipresniu, nei buvo prieš tai. Raganei pasisiūlius padėti dėl Novos, šis nė akimirkos nelaukdamas papurtė galvą,- Ne, noriu padaryti tai pats. Bet kol kas, duosiu jai laiko, nes juk nieko gero iš to nebus, jeigu pykčio ugnis dar rūsena.. Aš jai būčiau šią akimirką kaip žibalas,- pats sau pritardamas linktelėjo galvą, o vos sesuo pradėjo kalbėti apie Elijah, kaip mat susiraukė. Tas šūnsnukis eilinį sykį įskaudino jo jaunėlę, kas privertė tamsiaplaukį tik tvirčiau suspausti kumščius. Išvydęs nukritusias kelias ašaras josios skruostu, vaikinas kaip mat apglėbė Methuselah ir raminančiai ėmė glostyti sesers ilgas kasas,- Jis idiotas, jei nenori Tavęs. Žinoma, kartais esi be proto erzinanti..,- lyg norėdamas šiek tiek pralinksminti jaunėlę, tarstelėjo, kuomet kiek atsitraukęs kilstelėjo josios smakrą aukštyn,- Bet Tavęs nemylėti tiesiog neįmanoma. Ir žinai ką? Aš be proto norėčiau pamatyti kaip jam išspardai sūbine,- vypteli, atsainiai paveldamas Lottie plaukus.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   Tr. 3 01 2018 - 18:57

-Tai buvo likimo parašyta ir nebuvo galima pasipriešint...tikriausiai jam taip buvo sunku..., - tyliai sumurmėjo, nuleisdama akis į žemę ir bandydama suprast, ką turėjo Alexanderis iškęsti per visas tas grumtynes. – Aš pasikalbėsiu su juo. Bet šiek tiek vėliau, - tvirtai pasakė, pažvelgdama į brolio veidą ir linktelėdama galvele. – Ačiū, kad padėjai man. Ačiū už viską, žinai, kad lieku tau skoloj amžiams, tad jei kada nors kažko reikės – kreipkis drąsiai, - šyptelėjo, švelniai perbraukdama ranka per visą brolio ranką vertikaliai. Nepaleido vis dar jo parankės ir toliau vaikštinėjo lėtai aplink parkelį, nes stoviniuoti vietoje dabar tikrai nenorėjo. – Ne, nereikia, tegul lieka, tai mano praeitis, mano išgyvenimai, - greit papurtė galvą, nenorėdama pašalinti nieko. Visą tai sudėjo Lottės gyvenimą taip, koks yra dabar, todėl tikrai nenorėjo nieko keisti, nes žinojo, kad tai vienas gali privesti prie kito, kas prives prie dar kito ir taip gali kilti didelis pavojus ar grėsmė.
-Taip. Supratau, kad man reikia dar daug kur patobulėti su ja. Noriu tapti stipresnė, tačiau ne per stipri, nenoriu, jog galios man aptemdytų sveiką protą, todėl praktikuojuosi saikingai, - debtelėjo brolio veido link ir patikino jį, kad yra viskas gerai ir jokia dabar grėsmė negresia jai, nors nebūtų nuostabu jei Lottie ką nors prisidirbtų su magija ir paskui tektų gelbėti eilinį kartą jos šikną. – Būtų gerai, atsiųsk man, aš panagrinėsiu juos, - palinksėjo pritariamai ir nužvelgė priešakį atsivėrusį vaizdą, žmones praeinančius priešais ir lauke bežaidžiančius vaikus. – Man atrodo, kad ji jau atsileido. Nova ne iš tų, kurios ilgai laikytų pyktį, o ypač ant tavęs. Ji tave juk myli, - šypteli, paskatindama brolį susitaikymo link, nes problemos su šeimos nariais iš tiesų vargino ir slėgė pečius kiekvieną mielą dieną, tad jas reikėjo kuo greičiau visad sutvarkyti.
-Aš žinau, jog aš pati pasielgiau nedovanotinai, tačiau tikėjausi, kad po tiek daug metų jis nustums viską į šalį bent trumpam ir pažvelgs į mane meilės kupinomis akimis.., - įsigniaubusi brolio glėbyje, užsimerkė ir stengėsi dabar per daug neįsijausti su ašaromis, nors sustabdyti jas iš tiesų buvo dabar sunku. – Aš tiek ilgai stengiausi susisiekti su juo per sapnus, bandžiau viską, kad galėčiau greičiau jį prikelti į žemę, tikėjausi, kad bent jau galėsim viską pabandyti iš naujo..Naivi durnė aš... stengiausi tiek daug dėl žmogaus, kuris manęs net nenori turėti savo gyvenime.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: EIFELIO BOKŠTAS   

Atgal į viršų Go down

EIFELIO BOKŠTAS
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11